CILT LEKELERINE KARŞI ÖNLEMINIZI DOĞAL YOLLARLA ALIRKEN CILT SAĞLIĞINIZA VE GÜZELLIĞINE DE DESTEK OLUN!

Sadece güzel gözükmek için değil aynı zamanda sağlığımız açısından ve yaşlanma belirtilerini geciktirmek için cildimize ve cilt bakımına özen göstermek çok önemlidir. Doğru ve doğal ürün kullanımı ile cildinize destek olabilir, cilt lekelerine karşı önlem alabilir, parlak ve canlı bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk sağlıklı yaşam markası Zade Vital®, Avrupa’nın en büyük, GMP (Good Manufacturing Practices / İyi Üretim Uygulamaları) standartlarında üretim yapan üretim tesislerinde Cold Press (Soğuk Press) yöntemi ile ürettiği doğal besin destekleri ile cildinizin sağlığına ve güzelliğine katkı sağlıyor.

Cilt Lekelenmelerine Karşı: Cold Press Kayısı Çekirdeği Yağı

Cildimizin lekesiz ve pürüzsüz olması hepimiz için çok önemlidir. Birçok kozmetik ürünün içeriğine giren kayısı çekirdeği yağı ciltte yağlı bir his bırakmaksızın hızlıca emilir ve esansiyel yağ asitlerince zengindir. Kayısı çekirdeği yağı, melanin biyosentezinde rol oynayan tirozinaz enzimini inhibe ederek cilt lekelenmesi sorunlarında ve cildin beyazlatılmasında haricen destek amaçlı kullanılabilmektedir.

Nasıl Kullanılır?

Zade Vital® Cold Press Kayısı Çekirdeği Yağı haricen gerek görülen yere ince bir tabaka halinde sürülebilir.

Yaşlanmaya Karşı: Cold Press Nar Çekirdeği Yağı

Sağlıklı yaş almak veya yaşlanma etkilerini en aza indirmek başta kadınlar olmak üzere herkesin en büyük isteklerindendir. Nar çekirdeği yağında, nar çekirdeğine özel  Punisik Asit (Omega 5) bulunmaktadır. Güçlü antioksidan özelliklere sahip olan Punisik Asit ise son yıllarda en çok ilgi çeken besin maddelerinden biridir. Nar Çekirdeği Yağı antiaging (yaşlanma etkilerini geciktirici) ve antiinflamatuvar özellikleri ile cilt sağlığına destek olur.

Nasıl Kullanılır?

Zade Vital® Cold Press Nar Çekirdeği Yağı haricen gerek görülen yere ince bir tabaka halinde sürülebilir.

Göz Altı Morluklarına Karşı: Üzüm Çekirdeği Yağı

Göz altı morlukları başta kadınlar olmak üzere  herkesin korkulu rüyasıdır. İçerisinde esansiyel yağ asitlerini içeren üzüm çekirdeği yağı, yapısında doğal olarak bulunan E vitaminin ve yağa geçen fenolik

bileşenlerin güçlü antioksidan etkileri sayesinde yaşlanma etkilerini yavaşlatmaya yardımcı olur, göz altı morluklarına karşı kullanılabilir.

Nasıl Kullanılır?

Zade Vital® Cold Press Üzüm Çekirdeği Yağı haricen elmacık kemiklerinin üzerine ince bir tabaka halinde sürülebilir.

Doğal Gece Serumu: Yeşil Kahve Çekirdeği Yağı

Cildimize gün içerisinde uyguladığımız bakım kadar gece uygulayacağımız bakım da çok önemlidir. Yapılan klinik çalışmalar, yeşil kahve çekirdeği yağının gece serumu olarak kullanımının ciltte ışığa bağlı hasar oluşmasını engelleme, ciltteki lekeleri iyileştirme, kırışıklıkları azaltma, ciltte sıkılaşma sağlama ve hiperpigmentasyonu engelleme özelliklerinin olduğunu göstermiştir.

Nasıl Kullanılır?

Zade Vital® Cold Press Yeşil Kahve Çekirdeği Yağı haricen gerek görülen yere ince bir tabaka halinde sürülebilir.

Bitkisel Güneş Koruyucu: Susam Yağı

Yaz aylarında cildimizi zararlı güneş ışınlarından mutlaka korumalıyız. İçerisinde E vitamini, sesemol ve sesamolin adı verilen antioksidan bileşikler bulunan susam yağı, yaz aylarında haricen kullanımı ile güneşin zararlı ışınlarına karşı korunmaya yardımcıdır. Susam Yağı ayrıca ideal bir taşıyıcı yağ olarak aromaterapide de kullanılabilir.

Nasıl Kullanılır?

Zade Vital® Cold Press Susam Yağı haricen gerek görülen yere ince bir tabaka halinde sürülebilir.

Cildinize  Doğal Bir Dokunuş: Hindistan Cevizi Yağı

Hoş bir kokuya sahip doğal kozmetik bir ürün olarak tercih edilen hindistan cevizi yağı ile ilgili  yapılan araştırmalarda deri hidrasyonunda (nemlendirilmesinde) anlamlı bir iyileşmeye destek olduğu ve nemlendirici olarak kullanıldığında etkili ve güvenilir olabileceği belirtilmektedir. Ayrıca hindistan cevizi yağı makyaj temizleme esnasında da kullanabilmektedir.

Nasıl Kullanılır?

Zade Vital® Cold Press  Hindistan Cevizi Yağı haricen gerek görülen yere ince bir tabaka halinde sürülebilir.