ÇİKOLATA SEVERLER, KAHVE DÜNYASI ATÖLYE’DE KENDİ ÇİKOLATALARINI YAPIYOR

Kahve Dünyası Atölye Ocak ayında da kapılarını çikolata sevenlere açıyor. 7’den 70’e herkesin aşkı olan çikolatanın sevdalıları, Kahve Dünyası atölyelerinde hem bu benzersiz lezzeti şefler eşliğinde yapmayı hem de çikolata hakkında merak ettiklerini öğreniyor. 

Çikolata tutkunları, “Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası’nın düzenlediği atölyelerde buluşuyor. Ocak ayında Kahve Dünyası Fabrika Veliefendi ve Kemerburgaz’da  düzenlenen çikolata atölyelerinde tadına doyulmaz eşsiz Kahve Dünyası çikolatalarının macerasına kendileri de ortak oluyor.

Dört saat süren “Çikolata Atölyesi”nde Kahve Dünyası’nın vazgeçilmez lezzetlerinden kahveli spesiyal çikolata, tablet çikolata ve trüf’ün yanı sıra içi sürprizlerle dolu çikocaracrunch ve tadına doyulmaz sıcak çikolata yaparak çok keyifli bir gün geçiriyor. Kişiye özel dağıtılan ekipmanlar ve en kaliteli malzemelerle kendi çikolatalarını hazırlayan çikolata sevdalıları, atölye sonunda kendi hazırladıkları çikolataları özel kutularıyla evlerine götürerek sevdikleriyle de paylaşabiliyor.

Kahve Dünyası’nın çikolata atölyeleri aynı zamanda sömestr tatilinde çocuklar için de keyifli bir aktivite alternatifi oluşturuyor. 4-10 yaş arasına açık olan atölyelerde, sömestr tatilini tatlandırıp, eğlenceli zaman geçiren çocuklar hem el becerilerini geliştiriyor hem de kendi hazırladıkları çikolataları yemenin keyfini sürüyor. 1 saat süren atölyeye, 4 – 6 yaş grubu çocuklar ebeveynleri ile birlikte, 7 yaş ve üzeri çocuklar ise tek başına katılabiliyor. Etkinliğin sonunda günün anısına sertifikalarını alan çocuklar, bu güzel günü güzel bir hatırayla ölümsüzleştiriyor.

Çikolata Atölyesi, Kemerburgaz Atölye’de 23-27 Ocak günleri arasında, Veliefendi Fabrika Atölye’de ise 18-21-22-24-28-30 ve 31 Ocak günlerinde saat 13.00’da düzenleniyor. Katılım ücreti yetişkinler için 180 TL, çocuklar için ise 70 TL olan atölyeler için Kemerburgaz veya Veliefendi fabrikalarına uğrayarak ya da telefonla rezervasyon yaptırılabiliyor.

Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için:

Veliefendi Fabrika

Kartaltepe Mah. Aksu Cad. No:3

Tel: 0212 543 16 53

Kemerburgaz Fabrika

Mithat Paşa Mah. İstanbul Cad. Selanik Bulvarı No:11

Tel: 0212 360 07 98