BU YAZ BODRUM’DA DAMAKLARINIZ ŞENLENECEK!

Tüm dünyanın vazgeçilmez hamur tatlısı Donut, bu yaz Bodrum’da damaklarınızı şenlendirmeye hazırlanıyor. Özellikle kahvenin yanında ve çocukların tercih ettiği Donut,  “Donuts&Bakery” markasıyla Bodrum’da  5 noktada  Donut severlerle buluşacak

Tüm dünyada yüz binlerce insanın tutkunu olduğu Donut, Ege’nin en güzel kentlerinden Bodrum’da Bir Türk markası altında satışa sunuldu. Birbirinden lezzetli çeşitleri, Bodrumlu’lar ve tatilcilerle buluşturan Donuts&Bakery markası, Donut tutkunlarına tam aradıkları lezzeti sunuyor.

Donuts&Bakery kurucu ortakları Hande Aktaş ve Tansel Kerigan farklı işlerde faaliyet gösterirken yollarının kesiştiğini belirtiyorlar.  Tansel Kerigan süreçle ilgili şunları anlattı; “Aslında farklı bir sektördeyken böyle bir açık olduğunu gözlemledik,  ailede pastacılık mesleği de yapıldığından kendi markamızla gıda pazarına girme kararı verdik. Ortağım Hande’nin Dedemin formüllerini geliştirerek yarattığı lezzet, herkesin beğenisini kazandı. Frambuazlı, çikolatalı,  naneli ve limonlu Donut çeşitlerinin yanı sıra glutensiz makaronlar da çok talep görüyor. Hedefimiz tüm Türkiye’de şubeleşmek.”

Donuts&Bakery  markası Midtown AVM, Yalıkavak Marina, Milta Marina Bodrum, Turgutreis ve Bodrum merkezde olmak üzere 5 satış noktasıyla Donut severlere hizmet verecek.