BODRUM’UN EN YENİSİ CAPE BODRUM YAZ SEZONUNA ‘BEYAZ GECE’ PARTİSİYLE ‘MERHABA’ DEDİ

Bodrum Yarımadası’nın en güzel lokasyonu olan Gündoğan Koyu’nda yer alan Cape Bodrum Beach Resort, ‘En uzun gün’ 21 Haziran’da Fikret Orman ev sahipliğinde gerçekleşen ‘Beyaz Gece’ partisiyle sezona görkemli bir başlangıç yaptı. Hüsnü Şenlendirici’nin sahne aldığı, Ercan Saatçi, Gökhan Tepe ve Hakan Altun’un da şarkılarıyla renk kattığı gecede cemiyet ve magazin dünyasının ünlü isimleri bir araya geldi.

Bodrum’un en güzel koylarından Gündoğan’da yer alan Cape Bodrum, açılışını yaz sezonuna ‘merhaba’ dediği ‘Beyaz Gece’ partisi ile gerçekleştirdi. ‘En uzun gün’ 21 Haziran’da, Fikret Orman’ın ev sahipliğinde gerçekleşen partiye iş, sanat, spor, cemiyet ve magazin dünyasının ünlü isimleri katıldı. Esin Moralıoğlu, Burcu Şendir, Aylin – Yalçın Kaya Yılmaz, Ayfer Toprak – Cengiz Karavan, Gökhan – Aylin Tepe, Hakan Altun, Ercan Saatçi, Celil Nalçakan ve Kerem Fırtına gibi magazin ve cemiyet hayatının tanınmış isimlerinin yanı sıra Türkiye Eski Futbol Federasyonu Başkanı Levent Bıçakçı, Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyeleri Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Cihat Kumuşluoğlu, Hüseyin Mican ile Ümit Orman ve Kısmet Orman ‘Beyaz Gece’yi renklendiren isimler oldu.

Günün ilk ışıklarına devam eden partide klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’ sahne aldı. Sahnede Şenlendirici’ye kendine has besteleriyle Türk Pop Müziğinin isimleri arasında yer alan Ercan Saatçi, yine besteleri ve şarkılarıyla son dönemin en sevilen sanatçılarından Gökhan Tepe ve Hakan Altun eşlik ederek davetlilere unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşattılar.

Unutulmaz tatillerin yeni adresi Cape Bodrum

Benzersiz konumu, masmavi plajı, sonsuzluk havuzu, denizin renklerini yansıtan cam dış yapısı ve 2018 Yaz sezonunda tamamen yenilenen iç mimarisi ile en keyifli yaz tatillerinin yeni adresi olmaya aday olan Cape Bodrum, uzaktan bakıldığında, çelik kirişleri, eğimli çatıları ve köprüleri ile deniz üzerindeki bir gemiyi andıran bir dış mimariye sahip. Farklı kategorilerde ve çoğu özel havuzlu 110 odası bulunan Cape Bodrum’un en büyük özelliklerinden biri de tüm odaların deniz manzaralı olması.

Cape Bodrum, ayrıca dünya mutfaklarındaki alternatifli menü seçeneklerine sahip restoranı, özel fitness eğitmenleri eşliğindeki sportif faaliyetleri, yaz düğün organizasyonları ve eşsiz manzarasının yanı sıra hizmetleriyle de bu yaz, Bodrum’un en çok tercih edilecek mekanları arasında yer alacak.