BODRUM EĞLENCE ANLAYIŞINA FARKLI BİR SOLUK ”AZKA YAZ KONSERLERİ”

AZKA SAHNESİ YILDIZLAR GEÇİDİNE EV SAHİPLİĞİ YAPACAK

AZKA YAZ KONSERLERİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

Ege’nin incisi Bodrum’un en gözde eğlence ve konaklama mekanlarından Bardakçı Koyunda yer alan Azka Hotel, müzik ve eğlence dolu bir yazın startını veriyor. Ramazan Bayramı itibariye birbirinden ünlü isimlerin sahne alacağı ”Azka Yaz Konserleri” sezon boyunca Bodrum eğlence anlayışına farklı bir soluk getirecek.

14 Haziran’da Ayla Çelik konseri ile başlayacak eğlence, bayramın birinci günü Rober Hatemo ile devam edecek.. 16 Haziran’da Linet’in sahne alacağı ”Azka Bayram Konserleri” bayramın son günü Coşun Sabah ile noktalanacak. Aralıksız eğlencenin ”Yaz Konserleri” konseptiyle bayram sonrasında da devam edeceği Azka Hotel, Bulgar şarkıcılar Kali ve Djena’nın sahneleri ile Haziran ayının son çeyreğinde alışılagelmiş eğlence anlayışının dışına çıkacak.

Misafirlerine hem tatili hem de eğlenceyi bir arada yaşatmaya hazırlanan Azka Hotel, sürprizlerine Temmuz ve Ağustos aylarında da devam edecek…

Genç kuşağın en dikkat çekici isimleri arasında yer alan İdo Tatlıses, Rumen pop yıldızı Otilla, Türk müziğinin en güçlü yorumcularından İntizar , Serkan Kaya ve Hakan Altun şarkıları ve besteleri ile müziğe damgasını vuran Yıldız Tilbe başta olmak üzere Haktan, Rubato, Ozan Çolakoğlu, Oryantal Didem gibi isimlerin muhteşem sahneleri ile zirveye çıkacak ”Azka Yaz Konserleri” Safiye Soyman-Faik Öztürk çiftinin esprili performansı ile sıcak yaz gecelerine damgasını vuracak.