“Bİ DÜNYA SEVGİ” HAYVAN DOSTLARIMIZIN YENİ HİKAYELERİYLE DOLU BİR BÖLÜMLE KARŞINIZDA!

80 yılı aşkın bir süredir evcil hayvanların sağlıklı beslenmesinde öncülüğünü sürdüren Nestlé Purina’nın sponsor olduğu “Bi Dünya Sevgi”, her cumartesi olduğu gibi 6 Ekim Cumartesi günü de NTV ekranlarında yepyeni konularıyla seyirciyle buluşuyor. Bu hafta, başhekim Tarkan Özçetin ve ekibinin şahit olduğu yepyeni vakalarda kalp hastası Yesu ve kaşıntıdan muzdarip Duman’ın tedavilerini izleyecek, hayvanseverlerin yürek okşatan hikayelerine tanık olacağız. Tüm hayvanseverler Cumartesi günü 11.30’da ekran başına!

Seçkin, yenilikçi, besleyici ve sağlıklı evcil hayvan ürünleri alanında dünya lideri Nestlé Purina ProPlan’ın sunduğu “Bi Dünya Sevgi” programı, 6 Ekim Cumartesi günü saat 11.30’da yepyeni konularıyla hayvanseverlerle bir dünya sevgiyi paylaşıyor.

Her hafta gülümseme sebebimiz, terapimiz kedi dostlarımızın dünyasını ekrana getiren “Bi Dünya Sevgi”nin 11’inci bölümünde Başhekim Tarkan Özçetin ve ekibinin şahit olduğu yepyeni hikayeler yer alıyor. Hastanenin bu haftaki ziyaretçileri arasında sokaktan sahiplenilen köpek Yesu’nun kalp hastalığı ile mücadelesi ve cilt hastalığı yüzünden kaşıntıdan muzdarip kedi Duman var. Sevimli dostlarımızın tedavi süreçlerini izlerken, Koca Kafa ve kadim dostu Eren’in sıcak ilişkisiyle dünyada böyle güzel insanlar var dedirtecek bir hikayeye şahit olacağız.

Her cumartesi saat 11.30’da NTV’de yayınlanan Bi Dünya Sevgi, programı kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için 7 Ekim Pazar günü saat 16.30’da tekrar ekrana gelecek.