BEYMEN RESORT PALMARİNA BODRUM’DAN YAZA MERHABA…

Dünyaca ünlü markaların buluşma noktası BEYMEN, Palmarina Yalıkavak Bodrum’da yer alan BEYMEN Resort Palmarina mağazası 12 Mayıs Cumartesi günü itibariyle 2018 İlkbahar Yaz sezonuna merhaba diyor.

Denize sıfır konumdaki iki katlı BEYMEN Resort PalmarinaBEYMEN Collection ve Academia’nın yanı sıra  Emilio Pucci, Dolce&Gabbana, Missoni, Stella McCartney, Brunello Cucinelli, Bottega Veneta, Isaia, Johanna Ortiz, Zimmerman ve Etro gibi dünyaca ünlü modaevlerinin kadın, erkek ve exclusive beach koleksiyonları ile tatil şıklığınızı tamamlıyor.

Lisa Marie Fernandez, Rye, Solid& Striped, Caffe Swimwear, Tabitha Simons, Eugenia Kim, Helmet and Nandita, Isabel Marant, Cult Gaia, Loewe, Sophşe Anderson ve Ferruccio Vecchi gibi 2018 yazının hit markalarının mayo, kaftan, ayakkabı, çanta, sepet, aksesuar ve şapka koleksiyonlarının yanı sıra;  Mario Luca Giusti, Michael Aram, Baccarat, Ralph Lauren, Missoni, John Derian ve Fornasetti gibi dekorasyon markaları da BEYMEN Resort Palmarina’da.

BEYMEN’in özel çanta koleksiyonunun en gözde modelleri, sezonun öne çıkan  gözlük modelleri,  güneş bakım ürünleri ve niş parfüm koleksiyonları da  geniş seçkisi ile  BEYMEN Resort Palmarina da yer alıyor.

BEYMEN Resort Palmarina, Cuma ve Cumartesi günleri 10:00-00:00, diğer günler ise 10:00-22:00 saatleri arasında hizmet veriyor.

BEYMEN Resort Palmarina Yalıkavak Bodrum

Telefon: 0 (252) 285 29 70