BEYMEN CLUB’DAN YILBAŞINA ÖZEL KAPSÜL KOLEKSİYON

Günlük hayatı şık tasarımlarla renklendiren BEYMEN Club, yılbaşı için özel tasarladığı kapsül koleksiyon ve hediye seçenekleri ile yeniyıl coşkunuza ortak oluyor.

Beymen Artistik Direktörü Murat Türkili önderliğinde BEYMEN Club tasarım ekibi tarafından tasarlanan BEYMEN Club Yılbaşı Özel Kapsül Koleksiyonu, kırmızı, siyah renkleri ve kışın vazgeçilmezi ekose deseniyle kalplerimizi ısıtıyor. “Love” nakışlarının öne çıktığı koleksiyonda aşk teması, bere ve atkılardan kazak ve battaniyelere, farklı boylardaki sevimli ayıcıklara kadar tüm ürün gruplarına yayılıyor. Koleksiyondaki ürünler, ay ve yıldız şeklindeki broşlar ile zenginleşiyor. Ay ve yıldız şeklindeki kumaş yılbaşı ağaç süsleri ise 29 TL’den başlayan fiyatlarıyla  koleksiyondaki diğer hediye alternatifleri arasında yer alıyor.

BEYMEN Club,  2018-2019 Sonbahar Kış Koleksiyonu da   kadın ve erkekler için yılbaşına yönelik pek çok hediye seçeneği sunuyor. Kar taneleriyle süslü kazaklardan rengarenk sıcacık battaniyelere, ikonik kaz logolu kupa, karaf ve mumlardan çantalara, şık cüzdan ve fular setlerinden sezonun gözde aksesuarı atkı ve berelere, polar montlardan kareli gömleklere kadar her yaş grubuna ve her stile uygun hediye seçenekleri BEYMEN Club’ta sizleri bekliyor.

BEYMEN Club Yılbaşı Koleksiyonu’nu keşfetmek ve sevdiklerinizi özel bir hediye ile mutlu etmek için  size en yakın BEYMEN Club’a uğramayı veya www.beymenclub.com adresini ziyaret etmeyi unutmayın.