BAYRAMDA YOLA ÇIKANLARA SHELL’DEN LEZZETLİ ÖNERİLER

Shell, bayram tatili için yollarda olanlara “Deli2Go” Sandviç serisindeki 11 çeşit ile   birbirinden taze ve lezzetli sandviç seçenekleri sunuyor.

Bayramda uzun ve yoğun trafik içerisinde hem sağlıklı hem de lezzetli sandviç seçeneklerine ulaşmak, Shell istasyonları sayesinde artık çok kolay. Farklı damak tatlarına uygun lezzetli menüleri ile yolculuklara keyif katmaya devam eden Shell, mozarella peynirli, jambonlu, somonlu, baharat soslu ton balıklı üç peynirli ve kurutulmuş domates-mozarella peynirli gibi

11 farklı tatta sunduğu sandviç serisi ile bayramda yollarda olanların imdadına yetişiyor.

Özel şeflerle çalışılıp tasarlanan yepyeni lezzetlerdeki 11 çeşit farklı lezzeti içinde barındıran Deli2go sandviçlerde; taze ve kurutulmuş domates, beyaz peynir, yüksek süt oranı içeren taze kaşar, mozzarella, marul, mısır gibi hem besleyici hem de lezzetli malzemeler yer alıyor. Sandviçlerin farklı sos alternatifleri de bulunuyor.

İçerisinde doyurucu yüksek lifli çavdar bulunan ekmeklerden yapılan Deli2Go sandviçler tazeliğini uzun süre koruyor. Shell, 5 gün raf ömrüne sahip ve kendi özel karton ambalajlarında satılan Deli2Go sandviçleri, yollarda olan herkes ile lezzetli bir ara öğün seçeneği olarak buluşturuyor.

Shell & Turcas, Türkiye’deki 1000’i aşkın Shell istasyonunda, günde yaklaşık 1 milyondan fazla kişiye, yenilikçi ürün ve hizmetler sunuyor. Bu hizmetler arasında Shell Select marketler, çocuk tuvaletleri ve Shell Mobil Uygulaması da yer alıyor. Çekirdekten çekilmiş kahve, fırın ürünleri, özel şeflerle çalışılıp tasarlanan yepyeni lezzetlerdeki taze sandviçler dahil 11 kategorideki yaklaşık 1500 farklı ürün Shell Select marketlerde bulunabiliyor. Çocuk tuvaletleriyle Shell, yetişkin misafirlerin olduğu gibi, çocuk misafirlerin de Shell’deki deneyimlerini keyifli kılmaya çalışıyor. Shell Mobil Uygulaması ise, seçili Shell Select market olan istasyonlarda, Shell Mobil Uygulaması’ndan “Aracınıza Sipariş Verin” özelliğini seçen kullanıcılar, akıllı telefonlarından sandviçten tatlı ve tuzlu atıştırmalıklara, sıcak ve soğuk içeceklere kadar 4 kategoride 20’den fazla ürün çeşidini sipariş verebiliyor. Saniyeler içinde verilen sipariş, ortalama dört  dakika içinde hazırlanıyor ve market çalışanları tarafından araca teslim ediliyor. Siparişin ödemesi ise sipariş esnasında belirtilen şekliyle nakit ya da kredi kartı ile yapılabiliyor.