Tatil-KonaklamaTurizm

SUSONA BODRUM’DA YER ALAN FRANKIE BEACH CLUB, MİSAFİRLERİNİ EĞLENCE VE LEZZET DOLU BİR YAZA DAVET EDİYOR

Susona Bodrum, LXR Hotels & Resorts, özel menü ve içeriklere sahip Frankie Beach Club’da yaz boyunca misafirlerine unutulmaz bir eğlence, müzik, sanat ve gastronomi deneyimi yaşatacak.

Adını Türk mitolojisindeki şarkı söyleyen deniz kızlarından alan Susona Bodrum, konumlandığı özel yarımadada birbirinden farklı konseptlerdeki restoranları, kişiye özel deneyim paketleri ve büyüleyici manzarasıyla dingin ve huzurlu bir tatil vadederken; yaz boyunca sunduğu çeşitli DJ performansları ve etkinlikleriyle de Bodrum’daki dinamizmin ritmini tutmaya devam ediyor.

Muhteşem doğası, özgün mimarisi ve eşsiz lezzetleri ile lüks tatil deneyimini bir üst seviyeye taşıyan Susona Bodrum; bu sezon yine özel menüsünü ve farklı müzik etkinliklerini misafirleriyle Frankie Beach Club’da buluşturacak.

Her biri farklı konumlara sahip, Bodrum’un en uzun iskelesini bünyesinde barındıran ve dileyen misafirlere kiralama yaparak kendilerine özel hale getirebilecekleri L, X, R iskelelerini sunan Frankie Beach Club, gün boyu güneşin ve denizin tadını çıkarmak isteyenlere özel menüsü ve eğlenceli programlarıyla eşlik ediyor. 19-21 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek Isle of Escape Festivali ile sezonu iddialı bir şekilde açan Frankie Beach Club’da müzik yaz boyunca hiç kesilmiyor.

Sezon boyunca Susona Bodrum DJ’i Erkan Demirci ve Pınar Tayan, 30 Haziran’da Damian Lazarus, 14 Temmuz’da ise dünyaca ünlü grup Polo & Pan Frankie Beach Club çatısı altında performanslarıyla misafirleri müziğe doyurmaya hazırlanıyor.

Özel menüsü ile misafirlerine gastronomi şöleni yaşatan Frankie Beach Club, zengin şarap ve kokteyl menüsüyle de dikkat çekiyor. Sezon boyunca salı günleri “Ladies Tuesday” konseptiyle kadınlara özel ikramlar sunan Frankie Beach Club, cuma günleri ise “Orange Friday” konseptiyle misafirlerine keyifli anlar yaşatacak.

Geniş sushi menüsü ve lokal lezzetlerle bezenmiş seçenekleriyle Frankie Beach Club’da uzun öğle yemeklerinizin tadını çıkartırken bu yaz müziğe doymaya hazır olun!