Tatil-KonaklamaTurizm

KEMPINSKI HOTEL BARBAROS BAY BODRUM YAZ SEZONUNU YENİLİKLERLE VE COŞKUYLA KARŞILIYOR…

Bodrum’un benzersiz doğasıyla iç içe, masmavi denizi ile çevrili bir yaşam alanı yaratan Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum, bu yaz sezonunda da misafirlerine benzersiz bir deneyim yaşatmaya hazır.  Dünyanın en güzel koylarından Gökova Körfezi’nin girişinde yer alan “Kempinski Hotel Barbaros Bay” yenilenen güçlü ekibi ve hayata geçirdiği pek çok yeni hizmet ile misafirlerine unutulmaz bir tatil vadediyor. Bu sene yepyeni bir anlayışla ilk kez hayata geçen uygulamalar arasında yer alan Digital Butler, tekneler için Yachting hizmeti, Acıbadem Health Point Sağlık ve Estetik hizmetleri paketleri, modadan yeme içmeye pek çok yeni mağazası ile ayrıcalıklı ve lüks konaklama deneyimini en üst seviyeye taşıyor.

Bodrum’un eşsiz doğasıyla iç içe bir yaşam alanı yaratan Kempinski Hotel Barbaros Bay, yaz aylarını farklı yeme içme alanları, birbirinden çeşitli gurme lezzetleri, eğlenceli programları ile karşılıyor. Balayı çiftlerinden çocuklu ailelere, kalabalık arkadaş gruplarından, yalnız tatil yapmayı tercih edenlere kadar pek çok farklı kesime yönelik birbirinden ayrıcalıklı imkanlar sunuyor.

Kempinski Hotel Barbaros Bay, yaratıcı lezzetleri ve yazın ruhunu yansıtan renkli programları ile her damak zevkine uygun seçeneklere imza atıyor.  Ege mutfağının lezzetlerini sunan Barbarossa Beach Restaurant, Asya-Pasifik mutfağının egzotik lezzetlerini yaratıcı bir yorumla sunan Saigon Restaurant, İtalyan mutfağının en güzel örneklerinin yer aldığı Mammadrau Restaurant ile Meksika’nın yerel ve en özel tatlarını misafirleriyle buluşturan Cabana Cucina Restaurant misafirlerine bu yıl da farklı deneyimler yaşatıyor.

Ege Denizi’nin güzelliği ve yeşilin tonlarıyla bezenmiş bahçe manzarasını gözler önüne seren, lüks ve modern donanımlı süitler ve odalar, zarif tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Konuklarına aradıkları tüm konforu ve rahatlığı sağlayan farklı büyüklüklerde tasarlanmış oda ve süitler, deniz manzaralı balkonlarıyla ferah yaşam alanları sunuyor. Bu sene uygulanmaya başlanan Digital Butler hizmeti ile konukların tüm ihtiyaçlarına 7/24 kesintisiz hızlı ve etkili çözümler sunulurken, kişiselleştirilmiş bir konaklama deneyimi de sağlanıyor.

Yeni açılan mağazalar ile modadan yeme içmeye, sağlıktan patili dostların ihtiyaçlarına kadar pek çok alışveriş seçeneği de yer alıyor. Ayrıca bu sene otel bünyesinde yer alacak Acıbadem Health Point ile dileyen misafirler sağlık ve belirli estetik uygulamalarına otelden çıkmadan ulaşabiliyorlar.

Deniz manzaralı Barbaros Spa’da benzersiz bir spa deneyimi

Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum bünyesinde 5.500 metrekarelik bir alanda hizmet veren Barbaros Bay SPA, büyüklüğü kadar geniş ve ferah tasarımıyla da dikkat çekiyor. Barbaros Bay SPA, Ege Denizi’nin benzersiz manzarasını en gelişmiş sağlıklı yaşam uygulamalarıyla buluşturuyor.

Ev Konforu Sunan Şık Havuzlu Rezidanslar

Kempinski tarafından yıl boyunca kısa veya uzun dönemli olarak kiralanan ‘Kempinski Barbaros Reserve Rezidansları’ sıcak ve dinlendirici bir atmosfer vadediyor. Tatil veya iş seyahati için farklı sürelerde konaklamak isteyen misafirlere ideal çözümler sunan proje, özgün ve modern mimarisi, geniş ve konforlu odaları, görüş alanında yer alan sanat eserleri ve zarif stili ile dikkat çekiyor.

Eşsiz deniz manzarası, özel havuzları, Kempinski tarafından sunulan lüks anlayışı, hizmet ve servisleri ile sofistike ve ayrıcalıklı bir konaklama deneyimi yaşatan ‘Kempinski Barbaros Reserve Rezidansları’ tüm yıl boyunca misafirlerini ağırlıyor.

Tekneler için beş yıldızlı “Yachting” Hizmeti

Otelde konaklayan misafirlerin yanı sıra, tekneleri ile seyahat edenler için de bir yenilik hayata geçiren Kempinski Hotel Barbaros Bay, bu yaz oluşturduğu “Yatching “ekibi ile hizmet veriyor. Teknelerinde konaklayan misafirlerin her türlü ihtiyacının karşılanması için kurulan ekip, yeme içme servisinden, spa kullanımına, alışveriş deneyiminden, sağlık uygulamalarına kadar tüm talepleri titizlikle yerine getirerek, 5 yıldızlı otel konforu sunuyor.