EğlenceMekanlar

BU YAZ YALIKAVAK DONA ENTERTAINMENT GROUP İLE BAMBAŞKA!!!

Dona Entertainment Group, bu sene Yalıkavak’ın gözbebeği oluyor…2015’te Yalıkavak’ta verdiği hizmet ile göz dolduran Dona Entertainment Group,bu sene de kendinden çok bahsettirecek. 01 Haziran 2016 tarihinde kapılarını misafirlerine açacak olan Dona Entertainment Group çatısı altında bu sene;Sebastian Beach by Hande Yener, Müptela Yalıkavak, Hakan Akkaya, PS Lounge ve Starelya hizmet verecek.

Yalıkavak eğlenceye doyacak Sebastian Beach by Hande Yener;

Dona Entertainment Group; Sebastian Beach by Hande Yener ile bu yaz gündüzleri beach hizmeti verirken, yerli ve yabancı dj performansları ve sürpriz isimlerin canlı performanslarına ev sahipliği yapacak. Özel kokteyl sunumları, sınırsız eğlencesiyle Sebastian Beach by Hande Yener, Yalıkavak’ın eğlence tansiyonunu belirleyecek.

Hande Yener Beachwear;

Dona Entertainment Group bu sene bir ilke daha imza atıyor. Hakan Akkaya ve Hande Yener ile

ortak yeni bir beachwear markası oluşturdu. Tasarımını ünlü modacı Hakan Akkaya’nın yapmış

olduğu koleksiyon “Hande Yener Beachwear ismi ile satışa sunulacak. Şıklık, zerafet ve özgüvenin ön planda tutulduğu koleksiyonda mayo, bikini ve pareo gibi hem spor hem şık parçalar yer alacak.

Müptela Yalıkavak;

Yalıkavak’ın lezzet duraklarından biri olacak olan Müptela Yalıkavak, İstanbul’un  en özel markalarından biri olan Gamsız Meyhane’nin kurucuları Fikret Bakıcı ve Emel Yalçın’ın yeni gözbebekleri. Ege otlarından, deniz kabuklularına uzanan, Türk ve Yunan mutfağının en farklı meze yorumlarıyla lezzet avcılarının şimdiden merakla beklenen markası haline geldi.

PS Lounge;

Dona Entertainment Group, PS Lounge ile nargile hizmeti verecek. Eşsiz renkli denizin keyfini bu sene nargile ile sürmenin keyfi bir başka olacak.

Starelya;

Üç boyutlu heykelinizi yaptırmaya ne dersiniz? Dona Entertainment Group bünyesinde yer alacak diğer bir marka ise Starelya. Starelya ile üç boyutlu heykelinizi istediğiniz zaman yaptırabilirsiniz.