YEPYENİ JBL GO+ KABLOSUZ HOPARLÖR SADECE HEPSİBURADA’DA

Türkiye’nin Hepsiburada’sı, JBL GO+ kablosuz hoparlörü müzikseverlerin beğenisine sundu. JBL GO+ hoparlör Kasım sonuna kadar Hepsiburada’da avantajlı fiyatlarla satışa sunuluyor. Bu fırsat kaçmaz diyenler, Hepsiexpress’in “bugün teslimat” seçeneğinden yararlanarak müzik keyfini kesintisiz yaşıyor

Müzikseverleri Kasım sonuna kadar harika bir Hepsiburada sürprizi bekliyor. All-in-one hoparlör çözümü olarak tanımlanan JBL GO+ kablosuz hoparlör, müzikseverlerin yüzünü güldürecek avantajlarla sadece Hepsibura’da satışta çıktı. Birçok teknolojik özelliği tek bir üründe toplayan JBL GO+, Bluetooth destekleyen cihazlarla müzik keyfini uzun süreli olarak yaşamayı sağlıyor. Dilediği her yerde özgürce müzik dinlemeyi ve dinletmeyi sevenler için JBL GO+ kablosuz hoparlör Hepsiburada’nın özel indirimleri ile satışa sunuluyor.

5 saate kadar kesintisiz müzik dinlenebiliyor

JBL markasının en çok sevilen JBL GO modelinin klasik tasarımından %30 daha büyük boyutta olan JBL GO+ hoparlör özel geliştirilmiş, dahili şarj edilebilir pili ve Micro USB kablosuyla 2.5 saatte tam şarj olabiliyor. Bu sayede müzikseverler JBL GO+ ile müzik keyfini yarıda bırakmadan 5 saate kadar sevdikleri müzikleri kesintisiz dinleyebiliyor. Bluetooth teknolojisini desteklemeyen cihazlarda ise ses kablosunu hoparlöre takarak müzik dinlemek mümkün olabiliyor.

JBL GO+ ile çağrıları yanıtlamak da çok kolay

Akıllı telefonlarla bağlantı kurulduğunda JBL GO+ hoparlörün dahili mikrofonu sayesinde tek tuşla çağrılar cevaplanabilirken, gürültü önleyici mikrofonu ve kristal netliğindeki ses kalitesiyle telefon görüşmeleri daha da keyifli bir hal alıyor.