YENİ YILDA TARÇININ BAHARATLI KOKUSU, ELMANIN TAZELİĞİYLE BİRLEŞİYOR

0

Atelier Rebul’un her yıl heyecanla beklenen, yılbaşına özel sınırlı sayıda ürettiği Ev Parfüm Koleksiyonu Apple & Cinnamon, sıcak notaları sizin ve sevdiklerinizin evine taşımaya hazır.

Sofistike ve benzersiz kokularıyla yaşam alanlarına imzasını atan Atelier Rebul, yeni yıl ruhunu özelleştirmeye devam ediyor. Her yıl heyecanla beklenen ve sınırlı sayıda ürettiği Ev Parfüm Koleksiyonu Apple & Cinnamon’u yeniden bizlerle buluşturan marka; tarçının baharatlı kokusunu, elmanın tazeliği ile buluşturuyor, evlere sıcacık bir kış atmosferi sunuyor. 

Kişiye özel, unutulmaz bir hediye arayışında olanların ilk tercihi olan mum ve çubuklu oda parfümünden oluşan bu özel koleksiyonu, sevdiklerinizin baş harfini taşıyan, kişiselleştirilmiş hediye kutularında armağan edebilirsiniz. 

Atelier Rebul Apple & Cinnamon Çubuklu Oda Parfümü: 179,90 TL

Atelier Rebul Apple & Cinnamon Mum: 109,90 TL

Share.

Comments are closed.

Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale Football Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NHL Jerseys Wholesale NHL Jerseys Cheap NBA Jerseys Wholesale NBA Jerseys Cheap MLB Jerseys Wholesale MLB Jerseys Cheap College Jerseys Cheap NCAA Jerseys Wholesale College Jerseys Wholesale NCAA Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys