YATAŞ BEDDİNG EVİNİZE RENK VE ENERJİ KATACAK

Özgün tasarımlarıyla ev tekstilinde fark yaratan Yataş Bedding, canlı renkleri ve desenleriyle göz alan Skyway Serisi ile yaşam alanlarına renk katıyor.

Ev tekstili koleksiyonlarında özgün tasarımları, zengin desen ve renk seçenekleriyle dikkat çeken Yataş Bedding’in keyifle kullanabileceğiniz Skyway Serisi evinizi renklendiriyor. Nevresim takımı, yatak örtüsü, dekoratif yastık, peştamal ve havluların yer aldığı seri, şal desenleri ve püskül detaylarıyla çok zarif görünüyor.

Tek kişilik, çift kişilik ve çift XL seçenekleri bulunan Verna Saten Nevresim Takımı, canlı renk ve desenleriyle yatak odalarının şıklığını tamamlıyor. Yumuşak ve parlak %100 pamuk kumaşıyla dikkat çeken Verna Saten Nevresim Takımı’nın standart yastığının yanı sıra volanlı yastığı da bulunuyor. Nona Püsküllü Nevresim Takımı ise %100 pamuktan oluşan dayanıklı ranforce kumaş kalitesini nervür ve püskül detaylarıyla buluşturarak yatak odalarına özel bir dokunuş yapıyor. Beyaz ve pudra pembe rengin soft uyumunu yansıtan Nora Ranforce Nevresim Takımı, yumuşak tuşesinin sağladığı rahatlığı şık tasarımıyla buluşturuyor. Nona PüsküllüNevresim Takımı ve Nora Ranforce Nevresim Takımı’nın tek kişilik, tek XL, çift kişilik ve çift XL seçenekleri bulunuyor. Skyway serisindeki nevresim takımlarıyla uyum sağlayan Hope Yatak Örtüsü ise yaza özel renkleriyle yatak odalarında modern ve canlı bir etki yaratıyor.

Skyway Serisi’nde bulunan dekoratif yastıklar da renkli püskül detayları, şık nakış işlemeleri ve dayanıklı kumaş kalitesiyle yatak odalarına dinamizm katıyor. %100 pamuk dokuması ile sağlıklı ve rahat kullanımıyla dikkat çeken Penny Peştamal, sadece banyoda değil plajda, havuz başında kullanabileceğiniz bir şıklığa sahip… Farel Havlu, yumuşacık dokusu ve renkli püskül detaylarıyla öne çıkarken; özel nakış uygulamalarının ponpon detaylı şeritleriyle tamamlandığı Carte Havlu ise banyolara estetik bir dokunuş katıyor. Skyway Serisi’nin tüm ürünleri Yataş Bedding mağazalarının yanı sıra www.yatasbedding.com.tr adresinde sizleri bekliyor.