VİRÜSLERLE MÜCADELEDE NANO TEKNOLOJİ DÖNEMİ BAŞLIYOR

Dezenfeksiyon anlayışına yeni bir soluk

Covid-19 pandemisiyle birlikte hijyen herkesin en önemli hassasiyetine dönüştü. Evimizde aracımızda, kuaförde temas ettiğimiz her alanın hijyenik olduğundan emin olmak istiyor, her temastan sonra ellerimizi dezenfekte etmek için büyük bir çaba gösteriyoruz. Morfose Cosmetics’in tüm yüzey ve ekipmanlarda etkin ve uzun süreli hijyen için nano teknoloji ile geliştirdiği Ossion Cleaning Sprey’i, yüzeylerde ince bir koruma tabakası oluşturarak 3 aya kadar koruma sağlıyor. Her an her yerde güvende olmanızı sağlıyor.

Hayatımıza aniden giren salgınla birlikte hepimizin öncelik sıralaması değişti ve hijyen ilk sıraya yerleşti. Her girdiğimiz ortamda gözlerimiz ilk önce dezenfektanları arıyor ve yüzeylere her temastan sonra ellerimizi sabun ya da yüksek alkol içeren kimyasallarla dezenfekte etmeye çabalıyoruz. Morfose Cosmetics’in bakteri ve virüslere karşı nano teknoloji kullanarak tüm ekipman ve yüzeyler için geliştirdiği Ossion Cleaning Sprey’i hijyen ve dezenfeksiyon anlayışına yeni bir boyut getiriyor.

Ev, ofis ve otomobillere kadar geniş kullanım

Kuaförlerin malzeme ve ekipman dezenfeksiyonu için geliştirilen sprey, otomobillerden ofislere, evlerden mağazalara kadar geniş bir kullanım alanı sunuyor. Kokusuz yapısıyla yüzeyleri çizmeden ve zarar vermeden temizlemesini sağlayan sprey, yüzeylerde ince bir koruyucu tabaka oluşturarak uzun süre kalıcı bir dezenfeksiyon sağlıyor.

Tüm ekipman ve yüzeyler için etkili

Virüs ve bakterilere karşı son derece etkili olan, tüm yüzey ve ekipmanlarda kullanılabilen sprey, plastikten metale, ahşaptan doğal taşlara kadar geniş bir kullanım alanı sunarak başta kuaförler olmak üzere birçok iş yerinde bakteri ve virüslere karşı mücadelede en büyük yardımcı oluyor.

Ekonomik kullanım

Kutu tasarımı ile kolay bir kullanım sunan sprey, etkili püskürtücü başlığı ile tek püskürtmede dezenfektanın son derece geniş bir alana yayılmasını sağlıyor. 500 ml’lik yapısıyla ekonomik bir kullanım sunan sprey, kullanılan alanlarda uzun süreli etkili bir dezenfeksiyon vaat ediyor.