VİCTORİA’S SECRET İLE DOĞRU SÜTYEN ÖLÇÜNÜZÜ ÖĞRENİN!

Kadınlar için en büyük belirsizliklerden biri olan doğru sütyen bulma sorununu Victoria’s Secret çözüyor! Victoria’s Secret’ın vazgeçilmez hizmetlerinden biri olan, vücut şeklinize ve beden ölçünüze göre size en uygun sütyeni bulmanızdayardımcı olan “sütyen ölçümü” ile vücudunuza mükemmel uyan sütyeni bulabilirsiniz. Söz konusu sütyen olduğunda, doğru ölçümün önemini vurgulayan Victoria’s Secret, rahat hissetmenin kendine güvenli olmak anlamına geldiğini savunuyor.

Sütyen ölçümüVictoria’s Secret mağazalarının kabinlerinde gerçekleşiyor. Sütyen ölçüm uzmanları tarafından gerçekleştirilen bu keyifli ve eğitici deneyim ücretsiz olarak herhangi bir randevu gerekmeden yapılıyor. Victoria’s Secret, sunduğu 39 farklı sütyen bedeninden size en uygun olanı sizin için keşfediyor. Sonrasında sıra en keyifli aşama olan renk ve model seçimine geliyor. Victoria’s Secret’ın geniş renk, desen ve kumaş alternatiflerinden, zevkinize en uygun olanını seçip bu deneyimi eşsiz bir hale getirebilir, vücut kıvrımlarınızı zarafetle ortaya çıkarabilirsiniz. Victoria’s Secret meleklerinin de her zaman söylediği gibi; vücudunuza mükemmel uyan sütyeni bulduğunuzda her şey değişir!

Sütyen ölçümünün altı ayda bir yapılmasının ideal olduğunu belirten Victoria’s Secret sütyen uzmanları, doğru beden sütyen ile kadınların duruşlarının değiştiğini ve kıyafetlerinin daha güzel gözüktüğünü ekliyor. Doğru sütyenin sadece bir ölçüden ibaret olmadığını söyleyen uzmanlar, doğru sütyen ölçüsü belirlendikten sonra sundukları farklı modeller ile sizin için en doğru sütyeni buluyorlar. Herkesin mutlaka denemesi gereken bu eşsiz deneyimin sonunda, doğru sütyen bedeniniz, kalıbınız ve modeliniz sütyen ölçüm uzmanları tarafından size yazılı olarak veriliyor.

Seksi hissetmek için birinci koşulun kendine güvenmek olduğunu vurgulayan Victoria’s Secret, kendine güvenin rahatlıktan geldiğini ve rahatlığın anahtarının da doğru sütyen ölçüsünü bulmak olduğunu savunuyor ve ekliyor; kendine güvenen kadın çok seksidir! Kendinize güvenin, stilinize güvenin ve en önemlisi sütyeninize güvenin!