ULUDAĞ İÇECEK’TEN YENİ YIL SOFRALARINIZ İÇİN LEZZETLİ SEÇENEKLER

Her zevke uygun farklı tatlardaki ürün alternatifleriyle Uludağ İçecek, yeni yılda sofraların en iyi eşlikçisi oluyor. Uludağ’ın kalbinden gelen Türkiye’nin sevilen lezzetleri, sevdiklerinizle geçireceğiniz yeni yıl yemeklerinde sofradaki yerini alıyor.

Geniş ürün gamıyla Türkiye’nin sevilen lezzetlerini bir araya getiren Uludağ İçecek, sevdiklerimizle buluştuğumuz, yepyeni umutlarla dolu yeni bir yılda sofralarımıza tat katıyor. Uludağ İçecek ailesi, Premium Doğal Maden Suyu’ndan Frutti Extra’ya, Efsane Uludağ Gazozu’ndan ev yapımı tadında Limonataya her yaş grubuna ve damak tadına hitap ediyor. Koruyucu içermeyen ürünleri ile dünyanın ilk içecek şirketi olan Uludağ İçecek yeni yıla sağlıklı bir başlangıç yapmanıza olanak sağlıyor.

Piyasadaki en yumuşak içimli sulardan biri olan Uludağ Premium Doğal Kaynak Suyu ve Türkiye’nin hafif içimli ilk maden suyu Uludağ Premium Doğal Maden Suyu, tüketicilere Uludağ’ın kalbinden eşsiz bir ferahlık sunarken şıklık ve sadeliği buluşturan şişeleriyle yeni yılda sofralarınıza zarafet katıyor. Yemek sofralarınızda ve yemek sonrasında keyifle tüketilen Uludağ Doğal Maden Suyu, sofralarınızı dengeli bir şekilde tamamlıyor.

100 yıldır kaynağı değişmeyen zengin mineralli maden suyu ile meyve suyunu buluşturan Uludağ Frutti Extra, gerçek meyve suyu içeren altı çeşidi ve koruyucu içermeyen formülü ile sofralarınızın vazgeçilmezi oluyor.

Formülü dört nesildir sır gibi saklanan, Efsane Uludağ Gazozu; sade, portakallı ve şekersiz çeşitleriyle yemeklerinize eşlik ediyor. Türkiye’nin en çok tercih edilen limonatası Uludağ Limonata ev yapımı tadındaki limonata lezzetini sofralarınıza taşıyor.

Türkiye’nin ilk ve tek koruyucu içermeyen meyve aromalı maden suyu Uludağ Frutti, gazsız ve meyveli içeceklerle serinlemek isteyenler için Uludağ Meyvelim sofralarınızdaki lezzet şölenine eşlik ediyor.

Uludağ İçecek ailesi, tüm aile bireylerinin kendine uygun bir alternatif bulabileceği farklı çeşitleri ve koruyucu içermeyen ürünleri ile sizin ve sofralarınızın vazgeçilmezi oluyor.