TÜRKİYE’NİN SEVİLEN BOYASI FİLLİ BOYA’DA ONLİNE SATIŞ DÖNEMİ BAŞLADI

Türkiye’nin sevilen boya markası Filli Boya, bir yeniliğe daha imza atarak online e-ticaret satış kanalı  www.filliboya.com/shop ’u hayata geçirdi.

Bundan sonra evini boyatmak isteyenler, www.filliboya.com/shop üzerinden alacakları ilham seti ile seçtikleri renkleri önce yaşam alanlarında deneyimleyerek satın alabilecekler.

Filli Boya, online satış hizmetine imkan tanıyan www.filliboya.com/shop internet sitesini yayına aldı.  Şu an için İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa ve Antalya illerinde  aktif olan online satış kanalı, 2021 yılı içinde tüm Türkiye’ de hizmet verecek.

Yaşam alanlarını yenilemek isteyenler, www.filliboya.com/shop üzerinden kolayca boya ve renk numunesi siparişi verebilecek olup mekana özel renk önerilerinden garantili boya hizmetine, renk danışmanlığından uygulama videolarına kadar birçok konuda hizmet alabilecekler.

Salon, mutfak&banyo, çocuk odaları, ofisler için kombinler, ilham veren renkler ve çok daha fazlası, Filli Boya’nın yeni online satış platformu www.filliboya.com/shop’da  Filli Boya severleri bekliyor.