TÜRKİYE’DE İLK KEZ DOLUNAY’DA YAPILACAK ‘PROFİLO FULL MOON MEET YÜZME YARIŞI’ EKİM AYINDA BODRUM’DA GERÇEKLEŞECEK

  1. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası’na sponsor olan Profilo, 6 Ekim’de düzenlenecek Profilo Full Moon Meet ve 8 Ekim’de düzenlenecek 6000 metre Profilo Dayanıklılık Parkuru ile şampiyonada yer alacak.

 

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, geçtiğimiz Mayıs ayında Marmaris’te gerçekleştirilen 5. Uluslararası Arena AquaMasters Yüzme Şampiyonası’nın ardından şimdi de 6-8 Ekim tarihlerinde, Muğla Valiliğinin himayesinde Türkiye Yüzme Federasyonu, Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile işbirliği ve koordinasyon içerisinde Bodrum Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan 6.Uluslararasi Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası’na destek oluyor.

6-8 Ekim tarihleri arasında Hapimag Sea Garden Resort Bodrum’da düzenlenecek 6.Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası’nda Profilo, 6 Ekim akşamı ‘Profilo Full Moon Meet’ Yüzme Yarışı  ve 8 Ekim’de düzenlenecek 6000 metre Profilo Dayanıklılık Parkuru ile yer alacak.

Türkiye’de Dolunay’da ilk kez gerçekleştirilecek yüzme yarışı olma özelliğine sahip ‘Profilo Full Moon Meet’te toplam 200 yüzücü, 500 metrelik parkuru dolunayda yüzecekler.

Seçkin: Profilo ile Dolunay’da Yüzme Keyfi Bambaşka Olacak…

Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası ve Türkiye’de bir ilk olan Dolunay’da yüzme yarışına verdikleri destekten dolayı çok memnun olduklarını belirten Profilo Pazarlama Müdürü Burcu Seçkin sözlerine şöyle devam etti; “Yüzme, hem fiziksel hem de mental anlamda dayanıklılık gerektiren bir spor dalı. Dayanıklılık, Profilo markası olarak ürünlerimizle ilgili tüketicilerimize sunduğumuz en büyük vaadimiz. Tüketiciye dokunduğumuz birçok alanda dayanıklılık kavramını destekleyecek işler yapmaya gayret ediyoruz. Bu anlamda da bizim iletişim dilimizle örtüşen çok önemli bir organizasyon olan Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonasına dahil olmayı çok istedik. Türkiye’de ilk defa 6 Ekim’de Bodrum’da  gerçekleşecek ‘Profilo Full Moon Meet’ Dolunay yarışının keyfi ise bambaşka olacak” dedi.