The Spa at the Bodrum EDITION’da benzersiz bir SPA deneyimi…

 

Uluslararası otel endüstrisinin yenilikçi ismi Ian Schrager ve Marriott International ortaklığıyla hayata geçen The Bodrum EDITION, geleneksel lüks kodlarını yeniden tanımlayarak misafirlerine yüksek standartlarda bir spa deneyimi sunuyor.

Dünyanın farklı destinasyonlarının şifa pratiklerinden ilham alan ve özenle seçilmiş terapi yöntemlerini bir araya getirerek enerjik bir yaşamı kucaklayan The Spa at the Bodrum EDITION, en iyi zindelik terapileri, güzellik hizmetleri ve fitness programlarıyla tüm zamanların felsefelerini inovatif teknikler ve yeni trendlerle harmanlıyor.

En gelişmiş imkanlarla tasarlanan The Spa; Türk Hamamı, tuz tedavi odaları, sauna, buhar odası, canlandırıcı ve tazeleyici mini havuzların yanı sıra 14 adet tekli ve kendilerine ait dış mekanı bulunan 2 adet çift terapi odasıyla da konforlu ve zinde bir spa hizmeti sunuyor. The Spa at the Bodrum EDITION, Macaristan’daki Nobel ödüllü Omorovicza laboratuvarının geliştirdiği doğal ürünlerle seyahat stresini azaltmak üzere tasarlanmış dünya standartlarında tedavi yöntemleriyle sağlık kavramını da birinci sırada tutuyor. Tedavi edici özelliğiyle bilinen Himalaya Tuz Saunaları’nda konuklar, mineral taş şifa masajı veya Macar vücut sarma gibi seçeneklerle canlandırıcı terapilerin keyfini çıkarabiliyor.

Özenli bir geleneksel tasarıma sahip Türk Hamamı, geleneksel Türk yıkanma ritüeline yeni bir lüks anlayışı anlayışı getirirken; çağdaş ve eşsiz EDITION tasarım estetiğinin altını çizecek şekilde tasarlanan bakır detaylarla bezeli aydınlık beyaz Carrera mermeri, modern, hafif ve konforlu bir atmosfer yaratıyor. Cildi yenilemek için geleneksel Osmanlı kese eldiveninin kullanıldığı Osmanlı beden terapisiyle, doğal siyah sabunun zeytin özüyle birlikte cildi beslemek ve temizlemek üzere kullanıldığı Fas hamam terapisi gibi hamam terapileri The Spa’nın sunduğu seçenekler arasında bulunuyor.