THE NORTH FACE YENİLİKÇİ VECTIV™ KOLEKSİYONU SATIŞA SUNULDU

Yeni VECTIV™ koleksiyonu, ağırlığı azaltmak ve enerjiyi en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmış sekiz koşu ve yürüyüş ayakkabısı ile The North Face’in teknolojisini patikalara taşıyor.

The North Face, spor odaklı bir ayakkabı teknolojisi olan VECTIV™’i tanıtmaktan mutluluk duyar. Araştırma ve geliştirmeye yapılan iki yıllık yoğun yatırımın, 6.000 milden fazla testin ve patikada kanıtlanmış başarılarının ardından The North Face, teknik, dağlık alanlarda koşu ve yürüyüş ihtiyaçlarına göre ayarlanmış bu devrim niteliğindeki koleksiyonu ile gurur duyuyor.

Bugünden itibaren kullanıcılar, VECTIV™ serisindeki en kaliteli koşu ayakkabısı olan Flight VECTIV™’i satın alabilecekler. Üçüncü taraf araştırmaları tarafından yapılan araştırmalara göre, Flight VECTIV™ şok emilimini yüzde 10 azaltarak koşucuların daha rahat bir şekilde koşmasına olanak tanır.

İnanılmaz derecede hafif, rahat ve koruyucu bir ön kısmın altına konumlandırılan VECTIV™ taban, 3D VECTIV™ plakası, ince ayarlanmış bir VECTIV™ rocker orta taban ve SurfaceCTRL alt tabandan oluşan bir dizayna sahiptir. Bu benzersiz yapı, enerji verimliliğinden ödün vermeden üstün stabilite, kavrama ve şok emilimi sağlar.

The North Face, geleneksel olarak düz yol koşu ayakkabılarına ayrılmış olan karbon fiber ve kompozit plaka teknolojisini patika koşusu ve yürüyüşlerine uygun hale getirmek için eşsiz bir fırsat olarak gördü. Bu yenilik, The North Face’in sürekli olarak yeniliğin sınırlarını zorlama taahhüdüne de bağlı olarak gelişti.

The North Face, serinin en premium modeli olan Flight VECTIV™ ile başlayarak, 1.249 TL ile 2.449 TL arasında değişen fiyatlandırmalarla koşu ve yürüyüş için sekiz temel modeli piyasaya sürecek.

Bugünden itibaren, VECTIV™ koleksiyonunu seçili perakende mağazalarından satın alabilir ve www.thenorthface.com.tr adresinden sipariş verebilirsiniz.