THE BODRUM EDITION AĞUSTOS AYINDA DA ARADIĞINIZ EĞLENCEYİ SİZE SUNMAYA HAZIR!

Yaz mevsimin en canlı ayı olan Ağustos boyunca eğlence dolu performanslar The Bodrum EDITION’da. Tulum’dan gelen ünlü performans sanatçısı Eduardo Castillo’dan, İbiza’nın efsane DJ’i KEN FAN’a, Balili ödüllü şef Agung Gede’den, ünlü influencer Elizabeth Mas’e kadar birçok alanında başarılı isim keyifli bir yaz yaşamak isteyen herkesi The Bodrum EDITION ‘a davet ediyor.

Ian Schrager ve Marriott International iş birliğinde 2018 senesinde açılan The Bodrum EDITION, yeni nesil lüks otel deneyimini yeniden tanımlıyor ve Türkiye’deki resort otellerine yepyeni bir enerji getiriyor. Yenilikçi bir konsept sunan Schrager, sofistike tasarım detayları ve ileri görüşlü programlar ile Yalıkavak kıyısında bir ütopya yaratıyor.

2019 sezonunda birçok yeniliği misafirlerine sunan The Bodrum EDITION; yeme, içme, eğlence ve sanatı Ağustos ayında da bir araya getiriyor. The Bodrum EDITION, markasının felsefesi doğrultusunda yurt dışından ve Türkiye’den gelen, kendi alanlarının en iyi sanatçı ve müzisyenlerinden oluşan, oldukça iddialı bir program hazırlıyor.

Bodrum’un sosyal ve kültürel hayatını yeniden yorumlayan The Bodrum EDITION birbirinden farklı konseptlerle sınırsız eğlencenin kapılarını aralıyor. 

Ağustos takvimindeki etkinlikler The Bodrum EDITION’ın bembeyaz kumlarla kaplı sahilindeki Beach Bar’da, geçtiğimiz senenin en başarılı yeni restoranlarından biri olan Latin Akdeniz restoranı BRAVA’da ve The Bodrum EDITION’ın plaja yakın bir konumda bulunan, güneş aşığı bir gündüz restoranı olan Morena’da gerçekleşecek.

The Bodrum EDITION’ın imza restoranı BRAVA menüsünde misafirleri, Paela ve Ceviche gibi lezzetlerin yer aldığı, ilham verici bir tadım yolculuğu bekliyor. Açık hava konseptiyle BRAVA, misafirlerine eğlenceyi ve lezzeti bir arada sunuyor.  Sezonun en taze mahsulleriyle hazırlanan özel bir menüyle Morena, The Bodrum EDITION misafirlerini Valencia kıyılarından gelen Fidea & Sangria ile karşılıyor.

8 Ağustos Perşembe

MAXINE AND FRIENDS – BEHROUZ | 17.00 – THE BEACH BAR

MISSMASSBLOG EV SAHİPLİĞİNDE HAPPY HOUR | 17.00 – THE BEACH BAR

İbiza’nın en popüler mekânlarında DJ’lik yaptıktan sonra Abu Dhabi’ye taşınan ve sonrasında The Bodrum EDITION’a geçen Maxine Hardcastle, MAXINE AND FRIENDS serisi ile dünyaca ünlü DJ’leri Bodrum’da ağırlıyor. Aynı saatlerde İstanbul’un tanıdık yüzlerinden Elizabeth Mas sizleri The Beach Bar’a davet ediyor.

9 Ağustos Cuma

BALİ YORUMUYLA NASI GORENG YEMEK ATÖLYESİ | 12.30 – MORENA

Ödüllü şef Agung Gede tarafından verilecek olan atölyede Endonezya mutfağının geleneksel pilavı Nası Goreng misafirlerle birlikte hazırlanacak.

10 Ağustos Cumartesi

EDUARDO CASTILLO İLE MARDELEVA | 09.30- 11.30 – THE POOL

Son dönemlerin en popüler destinasyonlarından Tulum’un önde gelen mekânı Habitat’ın kurucusu Eduardo Castillo’dan deneyimsel ve farklı bir canlı müzik performansı 10 Ağustos’da The Bodrum EDITION’da.  

11 Ağustos Pazar

SANTI + TUĞÇE MÜZİK PERFORMANSI  | 14.30 – THE BEACH BAR, 20.30 – BRAVA 

Elektronik müziği, melodik bir canlı performansla birleştiren Tuğçe ve Santi, Afro-Latin ve elektronik dans müziği ile özdeşleşen ritimlerden ilham alan hem Türkçe hem de yabancı şarkılardan oluşan repertuarları ile The Bodrum EDITION misafirlerine keyifli bir akşam yaşatacaklar.    

12 Ağustos Pazartesi

İKİ USTA ŞEF DIEGO MUNOZ & AGUNG GEDE İLE AKŞAM YEMEĞİ | 19.30 – MEET&GREET,  20.30 YEMEK – BRAVA

Perulu şef Diego Muñoz ve Balili, ödüllü şef Agung Gede benzeri olmayan bir menü için güçlerini birleştiriyor. Fransız şarap uzmanı Pascal Jolivet iş birliğinde sunulacak şaraplar bu eşsiz yemeğe eşlik edecek. The Bodrum EDITION’ın sofistike restoranı BRAVA’da bu iş birliğinden doğan menüyü deneyimlemek için rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

13 Ağustos Salı

            LONGLOST –  DJ STYLE IST PERFORMANSI | 17.00 – THE BEACH BAR

Istanbul gece hayatının tanınan DJ’lerinden DJ STYLE IST, zamansız hit parçalarla günün en güzel saatlerine keyif katacak.

14 Ağustos Çarşamba

            CAFE DEL MAR – THE BEACH BAR

The Bodrum EDITION, Ibiza’nın en kült mekânlarından Cafe Del Mar’ı Bodrum’da ağırlıyor ve gerçek Ibiza deneyimini Bodrum’a taşıyor. İçkileri, müzikleri ve gün batımıyla tanınan Cafe Del Mar, Bodrum’da bambaşka bir şekle bürünüyor.

DREAMCATCHER MAKRAME WORKSHOP | 17.00 – THE BEACH BAR

The Bodrum EDITION’un rahatlatıcı ortamında “Dreamcatcher” olarak adlandırılan “Düş Kapanı”nı kendiniz yaratacağınız bu keyifli atölyeyle, hem kötü rüyalardan korunun hem de dekoratif bir anıyla ayrılın.

15 Ağustos Perşembe

MAXINE AND FRIENDS – KEN FAN  – CAFE DEL MAR | 17.00

Cafe Del Mar’ın DJ’lerinden Ken Fan, yaz aylarını daha da keyifli hale getirmek için İbiza adasının bütün enerjisini Bodrum’a getiriyor.

MÜCEVHER MARKASI BEE GODDESS İLE ASTROLOJİ VE DOLUNAY ATÖLYESİ | 17.00

Astrolog Sare Palaska’nın değerli bilgilerinden faydalanmak ve BEE GODDES’ın özel ürünlerin

yakından görmek için yerinizi ayırtın.

REZERVASYON İÇİN: (0252) 311 31 31

www.editionhotels.com/bodrum

www.instagram.com/bodrumedition

www.instagram.com/bravabodrum

İLETİŞİM

SALT İLETİŞİM

Zeynep Atmaca

Ecem Telatar

editionbodrum@saltiletisimgrup.com