TEFAL ULTRABLEND COOK İLE SICACIK VE PRATİK LEZZETLER

25 yıldır ‘İyi ki Varsın’ dedirten ürünleriyle günlük yaşamı kolaylaştırmayı amaçlayan TEFAL, kışın ilk günlerinde Ultrablend Cook’un ultra yüksek hızıyla hazırlanan sıcacık tariflerle yanınızda olmaya devam ediyor.

İçinizdeki şefi ortaya çıkaran Tefal Ultrablend Cook, sağlıklı, lezzetli ve pratik tarifler hazırlamanız için mutfaktaki en büyük yardımcınız oluyor. Evde, işte, sporda tüm besin değerlerinizi karşılayacak tariflerin yardımcısı olmaya aday olan Tefal Ultrablend Cook, pişirme özelliği sayesinde kışın soğuk günlerinde içinizi ısıtacak binbir çeşit tariflerle sizi bekliyor.

Tefal Ultrablend Cook, sekiz farklı programından biri olan pişirme programının mükemmel parçalama ve karıştırma özelliği sayesinde sizi taze ve lezzetli öğünler ile buluşturuyor. Ultra yüksek hızlı blenderlı Tefal Ultrablend Cook, önce tüm malzemeleri pürüzsüz bir şekilde parçalıyor sonrasında ise pişirme evresine geçiyor. Tüm bunları ise kısa bir zaman diliminde kolayca yapan Tefal Ultrablend Cook sayesinde size, sadece lezzetli yemeklerinizin keyfini çıkarmak kalıyor.

Tripl’Ax® Pro teknolojisine sahip 6 paslanmaz çelik bıçak, 1300W’lık güçlü motor ve dakikada 45.000 devir sayısı (RPM) özellikleriyle dikkat çeken Tefal Ultrablend Cook ile ultra pürüzsüz sonuçlar ortaya çıkıyor. Sekiz farklı otomatik program (Çorba, sebze, meyve püresi ve aperatifler, sıcak soslar, tatlı soslar, bitkisel sütler (badem, pirinç), yeşil smoothie, milkshake, buz kırma) ve Auto Clean özelliği olan Tefal Ultrablend Cook ile birbirinden farklı türdeki yemekleri kolayca hazırlayabiliyorsunuz. Aynı zamanda ısı değişimine dayanıklı cam sürahi ve yiyeceklerinizin pişirme süresini, hızını gözlemleyebileceğiniz dijital ekran ile ihtiyacınız olan her şey elinizin altında.

  Kışın Soğuğunu Tefal Ultrablend Cook ile Hazırlayacağınız

 Sıcacık Tariflerle Geçirin!