TCHİBO’DAN KAHVE TUTKUNLARINI MUTLU EDECEK YENİ KAPSÜLLÜ KAHVE MAKİNESİ CAFİSSİMO EASY

Evde mükemmel kahve keyfi artık çok kolay! Evlerimizde kahvelerin tadı bir başka oluyor. Kahveler evde sohbetlerimize, yorgunluğumuza ve hayallerimize eşlik ediyor. Tchibo, tek tuşla birbirinden lezzetli kahveler hazırlayan kullanımı çok kolay yeni kahve makinesi Cafissimo easy’i, kahve tutkunlarıyla buluşturdu. Cafissimo easy’e özel bir kampanya da düzenleyen Tchibo, 20 kutu kapsül kahve alımında 849 TL olan makine fiyatını 499 TL’ye indiriyor.

Tchibo, kahve tutkunlarını yepyeni bir kahve makinesiyle tanıştırıyor. Hayatı kahve ile tatlandıracak, pratik ve kolay kullanımlı yeni Cafissimo easy’e, 20 kutu kapsül kahve alımında 849 TL yerine, 499 TL’ye ulaşmak mümkün olacak.   

Tek tuşla dilediğiniz kahveyi kolaylıkla hazırlayın 

Cafissimo easy, patentli üç kademeli basınç sistemi sayesinde tek bir tuşla birbirinden lezzetli espresso, caffè crema ve kahve hazırlamanıza yardımcı oluyor. Siyah, kırmızı, grive beyaz renk seçenekleri ve modern tasarımıyla her yere uyum sağlayan Cafissimo easy, evinizde barista ustalığında kahveler hazırlamanıza yardımcı olacak.

Kahve aromalarının keyfini çıkarın

Kompakt tasarımıyla 4 kapsül saklama imkanı sunan Cafissimo easy’in, atık kapsül haznesi de oldukça kolayca temizleniyor. Bulaşık makinesinde yıkanabilir parçalarıyla kullanım sonrası da hayatınızı kolaylaştıracak. 650 ml su tankı hacmiyle dikkat çeken Cafissimo easy, kahve keyfini en büyük bardaklara taşımanıza yardımcı olacak. Size sadece geniş Tchibo kapsül serisinden seçim yapıp kahve aromalarının keyfini çıkarmak kalacak.  

Cafissimo easy kahve makinasına kampanyalı fiyatıyla www.tchibo.com.tr  internet mağazasından ve 444 28 26 telefonla sipariş hattından ulaşılabiliyor.