TCHİBO YUMURTA HAZIRLAYICI İLE PRATİK VE YARATICI YUMURTALAR!

Kahvaltı sofralarının vazgeçilmez klasiği yumurta, güne lezzetli ve sağlıklı bir başlangıç yapmanıza yardımcı olur. Yumurtayı hızlı ve kolay pişirmenizi sağlayan Tchibo Porselen Yumurta Hazırlayıcı ile bantla kapanabilen 4 porselen kapta lezzetli ve yaratıcı spesiyaliteler hazırlayabilirsiniz.

Kapağı ve sabitleyici bandı sayesinde kolay ve hızlı yumurtalar pişirmenize yardımcı olan Tchibo Porselen Yumurta Hazırlayıcı’yı ayrı bir tabağa koymadan masaya servis edebilir, şık sunumlar yaratabilirsiniz. Yumurtanın pişerken tüm lezzetini ortaya çıkarmasını sağlayan Porselen Yumurta Hazırlayıcı’yı kullanmak çok basit. Çırpılmış yumurta, peynir, yeşillik ve dilediğiniz malzemeleri hazırlayıcıya koyun, bandı üzerine geçirin ve suda pişmeye bırakın. Size sadece yaratıcı tarifler hazırlamak kalsın. Yumurtanın keyfini çıkardıktan sonra hazırlayıcıları bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz.

Tchibo Porselen Yumurta Hazırlayıcıya Tchibo mağazalarından, www.tchibo.com.tr  internet mağazasından ve 444 28 26 telefonla sipariş hattından ulaşabilirsiniz.

Tchibo Porselen Yumurta Hazırlayıcı 89,95 TL