TATİLSEPETİ’NDEN MAVİ VE YEŞİLİN BULUŞTUĞU TATİL ROTALARI

Türkiye’nin önde gelen turizm portalı Tatilsepeti, pandemi sonrası gönül rahatlığıyla tatile çıkmak isteyen misafirlerine birbirinden farklı seçenekler sunarak Türkiye’nin birbirinden güzel tatil beldelerinde deniz, kum ve güneşin keyfini çıkaracakları yeni rotalar çiziyor.

SANTORINI ISLAND, GREECE – MAY 23, 2016: Traditional style Greek holiday apartments in Imerovigli village, Santorini island, Greece.

Koronavirüs salgınından en çok etkilenen turizm sektörü oyuncularından Tatilsepeti’nin, geçtiğimiz günlerde misafirlerinin hem otellerden hem de seyahat acentelerinden beklentilerini öğrenmek adına düzenlediği ankette, 2020’nin en popüler tatil seçenekleri arasında butik, villa tipi izole edilmiş odalar ve oteller yer alıyor.    

Tesis genelinde sağlanan sosyal mesafe, doluluk oranı ve misafir çıkışlarından sonra odaların bir süre boş bırakılması gibi konuların ön planda olduğu anket sonucunda, katılımcıların %60’ı belirli tedbirler alınması durumunda tatil planı yapacağını belirtiyor.

Kaliteli butik tatil deneyimi

Misafirlerine sundukları hizmet kalitesinden ödün vermeyen butik oteller, samimi ve sıcak bir ortamda keyifli bir tatil deneyimi yaşamak isteyenler için biçilmiş kaftan. Huzuru keşfederek sakinliğin keyfini çıkarabileceğiniz butik oteller listesine, https://www.tatilsepeti.com/butik-oteller linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

Tropical swimming pool of luxury hotel in Nosy Be, Madagascar

Ev konforu sunan villa oteller

Tatilinizi sizin için özel olarak hazırlanan lüks bir villada, kendinize ait şezlongunuzda geçirmek istemez misiniz? Yeşilin boy gösterdiği bahçesinin huzurunda, uzun sohbetler yaparak keyifli vakit geçirebileceğiniz Antalya, Bodrum, Çeşme, Marmaris, Fethiye, İzmir ve Mersin gibi Türkiye’nin gözde tatil beldelerinde yer alan ev konforundaki villa otellere https://www.tatilsepeti.com/villa-otelleri linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

Mavi turun huzurunu keşfedin!

Marmaris, Bodrum, Fethiye ve dahası mavi ile yeşilin buluştuğu birbirinden güzel koyları ziyaret ederek sevdiklerinizle birlikte size özel hazırlanmış teknede keyifli bir tatil geçirebilirsiniz. Seyahat etmeyi sevenlerin gözdesi mavi yolculuk turları ile masmavi denizlerde dünyanın en güzel koylarını ziyaret edebileceğiniz rotalara https://www.tatilsepeti.com/mavi-yolculuk linki üzerinden ulaşarak denizlerin derinliklerini keşfedebilir, huzur verici atmosferinde dinlenmenin keyfini sürebilirsiniz.

Her şey dahil otellerden vazgeçemeyenlere

Ankete katılanların yarısından fazlasının koronavirüs önlemleri dahilinde her şey dahil resort ve otelleri tercih edeceğini açıklayan Tatilsepeti, misafirlerinin güvenle konaklayabileceği her şey dahil otelleri https://www.tatilsepeti.com/hersey-dahil-oteller linkinde sıralıyor.

Tüm özel ve ortak alanlarda hijyen tedbirleri alınıyor

Önlemler dahilinde güvenle tatil yapabilme alternatifleri sunan Tatilsepeti, Covid-19 salgını adına tedbir alan Bakanlık tarafından sertifikalı oteller ile misafirlerini buluşturmak için https://www.tatilsepeti.com/koronavirus-onlemi-olan-oteller linkinde bir platform oluşturdu.

İşletmelerin salgın hastalık tedbirleri arasında depo güvenliği denetimi, ortak alanlarda güvenli sosyal mesafe düzenlemesi, geçici karantina alanı ayarlaması, salgın hastalık sürecini yönetecek bir yönetici görevlendirilmesi, günlük denetim listeleri temini, alınan tedbirler ile ilgili broşür hazırlanması, genel alanlarda dezenfektan bulundurulması, bağışıklık sistemini destekleyici gıda sunumu, Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı koruyucu ekipman kullanımı, açık büfede şeffaf koruyucu perdeleme yapılması, her misafirin girişlerde elektronik ateş ölçer ile ateş ölçümü, misafirlere maske temini ve tüm alanlarda dezenfeksiyon işlemleri yer alıyor.

Misafirlerinin gönül rahatlığı ile tatil planı yapması için özenle çalışan Tatilsepeti ailesi, kötü günleri geride bırakarak tüm misafirlerini sağlıkla, unutulmaz anılar biriktirmeye davet ediyor.