TAB GIDA’DAN RAMAZAN MENÜLERİ

 

TAB Gıda çatısı altında yer alan Popeyes, Arby’s ve Usta Dönerci, Ramazan Ayı’na özel hazırladığı, lezzetli ve doyurucu menüleri ile farklılığını ortaya koyuyor.

Türkiye’nin en büyük* tavuk restoran zinciri Popeyes®’tan terbiyeli tavuk severleri mutlu edecek Ramazan Menüsü restoranlarda yerini aldı. Menüde Chicken Deluxe Sandviç, 6’lı Nuggets, Orta Boy Baharatlı Tavuk Pilav, Orta Boy İçecek, Orta Boy Patates, Su, Çay veya Kahve mevcut olup, restoranlarda 19,95 TL’den satışa sunuluyor.

Sıra dışı ve gurme lezzetlerin adresi Arby®’s, Ramazan Ayı boyunca Arby’s severleri doyurucu Ramazan Menüsü ile buluşturuyor. Menüde Biftek Klasik Sandviç, Orta Boy Patates, Orta Boy İçecek, Dondurma, Su ve Çay mevcut olup, restoranlarda 19,95 TL’den satışa sunuluyor.

Misafirlerine sadece yüksek kalitede leziz ürünler ve döner çeşitleri sunan Usta Dönerci® Ramazan Ayı’na özel olarak hazırladığı “İskender” ve “Pilav Üstü Döner” iftar menülerini döner severler ile buluşturuyor. Mercimek çorbası ve meşrubat servisinin de yapıldığı menüler 19,95 TL ve 16,95 TL olmak üzere 2 farklı fiyatta sunuluyor.