STARBUCKS KAPSÜLLERİ İLE EŞSİZ STARBUCKS ESPRESSO DENEYİMİNİ ARTIK HER YERDEYAŞAYACAKSINIZ…

Starbucks en çok sevilen Espresso çeşitlerini evinizde ve ofisinizde de deneyimlemeniz, misafirlerinize ikram edebilmeniz ve istediğiniz her an ulaşabilmeniz için ‘Kapsül’ olarak satışa sunuyor. Nespresso makineleri ile uyumlu Starbucks Espresso kapsülleri ile sadece bir dakikanızı ayırarak mükemmel bir kahvenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Starbucks’ın en kaliteli Arabica kahve çekirdeklerinden ürettiği sevilen lezzeti Espresso, herkes istediği an ev ve ofis konforunda deneyimleyebilsin diye ‘Kapsül’ olarak satışa sunuyor.  Eşsiz kokusuyla ve lezzetiyle misafirlerinizle keyifli anlarınıza eşlik edecek Espresso kapsülleri, Nespresso makineleri ile uyumlu olacak şekilde tasarlandı.

Espresso makinenizle hazırlayabileceğiniz Starbucks Espresso Kapsülleri 4 farklı Arabica kahve çekirdeği çeşidiyle evlerde ve ofislerde yerini alacak. Guatemala Antigua, Kenya, Colombia ve Espresso çekirdek çeşitlerinden oluşan kapsüller, kahvenizi damak tadınıza ve kahve zevkinize göre seçmenizi de mümkün kılıyor. Evlerinde ve ofislerinde kapsül makinesi kullanan kahve severler artık diledikleri zaman Starbucks kahvesinin tadını çıkarabilecekler.

Kullanılmış Kapsüller Geri Dönüşüme Gidecek

Çevreye ve doğaya duyarlı Starbucks, kapsül ürününde de oldukça hassas…  Starbucks misafirlerine kapsül satın aldığında kullanılmış kapsülleri biriktirmek üzere bir poşet verilecek. Misafirler kullanılmış kapsülleri bu özel poşete koyarak mağazalara teslim edebilecek ve geri dönüşüme katkıda bulunacak.