SOĞUK KIŞ GÜNLERİNE KAHVE DÜNYASI LEZZETLERİ YAKIŞIR

Kahve Dünyası, lezzetli ve sıcak bir içecekle kış günlerinin keyfini çıkarmak isteyenlere sıcak çikolata ve salebin en lezzetli halini sunuyor.Kahve Dünyası’nın çikolatasını sütle buluşturan sıcak çikolatavesütle hazırlanıp mis kokulu tarçınla servis edilen salebinin tadına doyum olmuyor.

“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, soğuk kış günlerinde misafirlerine sıcak çikolatası ve salebiyle keyifli anlar yaşatıyor. Kahve Dünyası, bir parçası bile insanı mutlu etmeye yeten çikolatayı sütle buluşturup bir fincana sığdırıyor.Kahve Dünyası mağazalarındaGana ve Fildişi Sahili menşeli kakao tanelerinden ustalıkla elde ettiği kuvertür çikolatanın tam yağlı sıcak sütün içinde yavaş yavaş eritilmesiyle hazırlanan Kahve Dünyası sıcak çikolatası, üzerindemarshmallow ilekeyifli bir deneyim sunuyor.Lezzetiyle ve sunumuyla soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak enfes bir içecek olan Kahve Dünyası Sıcak Çikolatası, bir yudumuyla gününüze mutluluk katıyor.

Salep tarçınsız olmaz

Kış denildiğinde akla ilk gelen içeceklerdenbiri olansalep ise Kahve Dünyası’nın kışın tercih edilen en önemli tatlarından. Türk mutfağının vazgeçilmezlerinden salep, Kahve Dünyası uzmanları tarafından salep tozu kullanılarak hazırlanıyor.Tam yağlı sütle ustalıkla hazırlanıp özel tarçınlı karamelli bisküvi kırıntılarıyla servis edilen salep, Kahve Dünyası mağazalarında bu lezzeti tatmak isteyenleribekliyor.

Salep ve sıcak çikolata keyfini evinizde de sürdürün

Sevilen bu iki lezzetli içeceği,dilediğiniz yerde tüketmeniz ve uzun süre taze olarak saklamanız için Kahve Dünyası’nın özel olarak geliştirdiği400 gr’lık teneke kutu içerisinde satınalabilirsiniz.Kahve Dünyası Salep ve Sıcak Çikolata özel ambalajı sayesinde lezzetini koruyarak, damaklarda olduğu kadar mutfağınızda da özel bir yer alacak.