REEBOK VE PLEASURES’DAN CALİFORNİA ÇÖLÜ’NDEN İLHAM ALAN ‘CLASSİC LEATHER LEGACY’

Reebok, PLEASURES ile iş birliğinin son ürünü olan Reebok x PLEASURES Classic Leather Legacy’yi duyurdu. Yeniden tasarlanan Classic Leather Legacy modelinin ardından pazara sunulan Reebok x PLEASURES modeli de PLEASURES’ın California geçmişine gönderme niteliği taşıyor.

Classic Leather modelinin baştan sona yeniden tasarlanmasının bir sanat olduğunu söyleyen PLEASURES Kurucu Ortağı Alex James, şunları söyledi: “Çocukluğumda, Classic Leather’ı çok sayıda insanın severek giydiğini hatırlıyorum. Bizim getirdiğimiz yorumda,bu beğenilen ayakkabıya  California, California Çölü’ne ve Joshua Tree Milli Parkı’na olan sevgimizi ekledik. Bu gerçek dışı manzaradan yola çıkarak, gri, bej ve su mermeri tonları içeren renk paletiyle mükemmel bir uyum yakaladık.”

Classic Leather Legacy, nostaljik koşu modellerinin çizgilerini taşıyan ve Reebok’ın geçmiş koşu ayakkabılarını temel alarak ikonik Classic Leather ile birleştiren günlük bir ürün olarak öne çıkıyor. Bu ayakkabı hakkında daha fazla bilgi için reebok.com/legacy adresini ziyaret edebilirsiniz.

Reebok x PLEASURES Classic Leather Legacy, 15 Ağustos’ta pleasuresnow.com ve 22 Ağustos’ta reebok.com.tr adresinden satışa sunulacak.