PANDORA 2017 KIŞ KOLEKSİYONU İLE YILDIZ GİBİ PARLAYIN

Gökyüzünden ilham alarak tasarlanan “PANDORA 2017 Kış Koleksiyonu” ışıltılı ve renkli bir görünüm sunuyor.

PANDORA’nın yıldızlardan esinlenerek hazırlanan yeni mücevherleri bu kış ışıltınızı tamamlıyor. Yıldızların göz alıcı parlaklığını sezonun trendleri ile buluşturan tasarımlarla kendinize özel stil kombinasyonları yaratarak tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

Koleksiyonda yer alan renkli taş kombinasyonlarıyla süslü saf gümüş charm’lar yıldızların ışıltısına ortak olurken, gezegenleri andıran gümüş klipsler ve yıldız şekilli kolye uçları yıldızlara göz kırpıyor. Zarif ayraçlar, halka küpeler ve bir arada kullanılabilen yüzükler ise  şeffaf kübik zirkon süslemeleriyle gökyüzünü aydınlatan yıldızların parlaklığına eşlik ediyor.

  • PANDORA Kalpleri ile Renklerin Güzelliğini Yansıtın

PANDORA,  yeni ‘PANDORA Kalpleri’  serisiyle rengarenk bir kaleydoskop görüntüsü sunuyor. Saf gümüş ve değerli taşlardan üretilen charm ve yüzüklerden oluşan bu seri eşsiz renkleriyle göz alıyor.

Vintage stilleri yeniden yorumlayan safir mavisi, yakut kırmızısı ve zümrüt yeşili seçeneklerdeki yüzük ve charm’ları dilerseniz tek ya da koleksiyondaki diğer mücevherlerle kombinleyerek şık stiller yaratabilirsiniz.

  • PANDORA Kuyruklu Yıldız Koleksiyonu

Kuyruklu yıldızların güzelliği yeni sezon PANDORA’nın göz alıcı gümüş ve değerli taş kombinasyonlarına hayat veriyor.

Gökyüzünün ışıltısını yansıtan PANDORA Kuyruklu Yıldız Koleksiyon’da göz alıcı küpe, yüzük ve kolye seçenekleri yer alıyor. Parıltılı taşlarıyla her hareketinizde ışıldayarak göz alıcı bir görünüm sunan; kayan bir yıldızın büyüleyici parlaklığını ve güzelliğini vurgulayan yüzük, iki farklı kullanım özelliği sunan sallantılı küpe, saf gümüşten üretilen zarif zincir ile tamamlanan şık kolye ucu bu kış şıklığınızı tamamlayacak.

Kadınların sayısız seçeneklerle ve yepyeni şekillerde kendi tarzlarını ifade etmesini sağlayan “PANDORA 2017 Kış Koleksiyonu”nu keşfetmek için en yakın PANDORA mağazasını ya da daha fazla bilgiye ulaşmak ve ilham almak için www.pandora.net adresini ziyaret edebilirsiniz.

#DOPANDORA