ÖZSÜT’TEN BAHARA TATLI BAŞLANGIÇ

Mutluluk tadında ürünlerin yaratıcısı Özsüt, yerel ve doğal ürünler kullanarak hazırladığı lezzetlerle damaklarda enfes bir tat bırakıyor. Mandalina ve Antep fıstığının şaşırtıcı uyumundan doğan Mandalina Fıstık Mini Pasta, brownie’nin karamel ve beyaz çikolatayla buluştuğu Karamello ve çay saatlerinin vazgeçilmezi Bademli Crumble ile Özsüt, misafirlerinin en keyifli anlarına eşlik etmeyi sürdürüyor.

Yerel ve doğal ürünler ile birbirinden özgün tarifler hazırlayan Özsüt, baharı pasta ve crumble ile karşılayarak hem damaklara hem de gözlere hitap ediyor.

Şaşırtıcı uyum: Mandalina Fıstık Mini Pasta

Mandalina suyuyla ıslatılmış taptaze sade kek katlarının arasında mandalina ve Antep fıstığı ile hazırlanmış krema… Mandalina Fıstık Mini Pasta, bu iki lezzetin şaşırtıcı uyumuyla hayranlık uyandırıyor. Fildişi çikolata sosu ve rende çikolata ile kaplanan beyaz renkte pastanın göz alıcı görünümü ise mandalina ve Antep fıstığı ile yapılan minik dokunuşlardan geliyor.

İçleri ısıtan Karamello

Soğuklarıyla ünlü Mart ayında içleri ısıtmanın en iyi yollarından biri karamel. Özsüt’ün leziz pastası Karamello, beyaz çikolata ve karamelle hazırlanmış brownie ile kakaolu kek katları arasındaki karamelli musu buluşturuyor. Bu eşsiz pastanın yanına ise Özsüt’ün leziz espressosu çok iyi gidiyor.

Çayın dostu: Bademli Crumble

Özsüt’te çay saatleri Bademli Crumble ile tatlanıyor. Sable hamuru üzerindeki sade keki marzipan (badem ezmesi) ile harmanlayan lezzetin üst süslemesinde de yine mis kokulu marzipan kullanılıyor.

Özsüt’ün tüm ürünlerinde olduğu gibi hiçbir koruyucu katkı maddesi içermeyen Mandalina Fıstık Mini Pasta 15 TL, Karamello 14,5 TL, Bademli Crumble ise 9 TL porsiyon fiyatıyla satışa sunuluyor.