ÖZSÜT YENİ MENÜSÜYLE KIŞA LEZZET KATACAK

Mutluluk tadında ürünlerin yaratıcısı Özsüt, yepyeni Kış Menüsüyle misafirlerine lezzet şöleni yaşatmaya hazırlanıyor.  Özsüt’ün maharetli ustaları tarafından hazırlanan çok özel ve yenilikçi menüde, Özsüt’ün klasikleşen tatlarının yanı sıra deneyenlerin vazgeçemeyeceği yeni lezzetler de bulunuyor. Ekim ayı sonunda Özsüt misafirleriyle buluşacak olan yeni ürünler arasında,  lezzeti dillere destan pastalardan, doyurucu ekmek arası lezzetlere, formuna dikkat edenlerin vazgeçilmezi olacak salatalardan, günün her saatine uygun hamur işlerine çok özel tatlar bulunuyor.

Her yıl yaz ve kış olmak üzere iki menü hazırlayan Özsüt, Kış Menüsü ile misafirlerinin en keyifli anlarına eşlik etmeye hazırlanıyor. Ekim ayı sonunda Özsüt mağazalarında yer almaya başlayacak olan Kış Menüsü, 50 yeni lezzetle misafirlerine günün her saatinde çok keyifli bir lezzet deneyimi yaşatmayı amaçlıyor. Özsüt’ün maharetli ustalarının yoğun çalışması sonucunda ortaya çıkan menü, tatlılardan çorbalara, makarna ve pizzalardan ana yemeklere uzanan geniş bir seçki ile Özsüt farkını ortaya koyuyor.

Özsüt ustalarının farkı

Kış menüsüyle birlikte Özsüt’ün alametifarikası olan tatlılara da yepyeni çeşitler ilave edildi. Lezzetleriyle olduğu kadar görüntüleriyle de gözleri doyuran tatlılar, ince detaylarla hazırlanarak menüdeki yerini aldı. Muzludan portakallıya taze meyveli pastalar, kestaneli ve yoğun çikolatalı lezzetler, beş çaylarının vazgeçilmezi olacak tart ve crumble’lar, tadına doyulmaz eklerler, Türk damak tadına uygun kek ve kurabiyeler yeni menüyle birlikte Özsüt misafirleriyle buluşacak. Kış Menüsünde şerbetli tatlı severleri de bir sürpriz bekliyor. Sadece Özsüt’te bulabileceğiniz yepyeni bir tatlı, bu kışa damga vuracak!

Yeni lezzetler kışın vazgeçilmezleri olacak

Özsüt’ün menüsüne bu yıl katılan birbirinden enfes pizzalar, tortilla, wrap ve hamburgerler keyifli sohbetlere lezzet katarken, menüye yeni eklenen ana yemekler Özsüt’ün klasikleşen tatlarına rakip olacak. Kış boyunca lezzetten vazgeçmeyenlere sağlıklı alternatifler sunan Özsüt’ün yeni çorbaları, salataları ve sebze ağırlıklı ürünleri, Anadolu’nun dört bir yanından gelen taptaze katkısız içerikleriyle damaklarda unutulmaz tatlar bırakacak.

Kış menüsü görsel şölen yaşatıyor

Yeni menü hazırlanırken, tatların ahengi kadar, yeni tasarım çizgileri de dikkate alındı. Gözlere bayram yaşatan sayısız ürünü Özsüt misafirlerine hakkıyla tanıtabilmek için, çok kapsamlı bir fotoğraf çekimi yapıldı. Özel olarak yapılan dış çekimlerde, menüde yer alan her ürün, yeni konsepte uygun bir şekilde fotoğraflandı.

Mevsimler değişse de, Özsüt’ün ürünlerine gösterdiği özen hiçbir zaman  değişmiyor. Günlük ve en taze ürünlerin kullanıldığı Özsüt mutfağında hiçbir katkı maddesi kullanılmıyor.