OSRAM ZİGBEE İLE EVLER AKILLANIYOR

OSRAM Zigbee ile evinizi teknolojiyle dönüştürün

Teknolojinin gelişmesi her geçen gün yeni dünyaların kapılarını açıyor. Zigbee-DALI dönüştürücü ile evleri teknolojik hale getiren OSRAM, ısıtma, soğutma ve aydınlatmasistemlerinin uzaktan akıllı telefon ile kontrol  edilmesine imkan tanıyor.  

Aydınlatma, ısıtma, güvenlik ve ev aletlerinin uzaktan kontrolünü sağlayan akıllı ev uygulamaları, yeni ev ve ofis projelerinin standardı haline geldi. Otomotiv, tarım ve sağlık gibi farklı birçok sektöre inovatif teknolojiler geliştirerek hayatı kolaylaştıran OSRAM’ın geliştirdiği Zigbee dönüştürücü, evleri akıllı telefonlar veya dijital asistanlar aracılığıyla uzaktan kontrol etme imkanı sunuyor. DALI armatürleri dönüştürerek, HVACR teknolojisi ile ısıtma, soğutma, aydınlatma gibi tüm ev gereçlerini kontrol edilebilme imkanı tanıyan OSRAM Zigbee, sadece ev halkının değil, üretici ve uygulayıcıların da hayatını kolaylaştırıyor.

Daha fazla proje için yeni fırsatlar

OSRAM Zigbee hem armatür üreticilerine hem de uygulayıcılara birçok fayda sağlıyor.  Armatür üreticileri Zigbee ile portföylerindeki mevcut DALI armatürlerini Zigbee armatüre yükseltme ve ürün çeşitliliklerini artırarak, müşterilerine daha fazla seçenek sunma imkanı buluyor.  Uygulayıcılar da Zigbee’nin mevcut DALI armatürlerle uyumlu yapısı sayesinde yeni bir kurulum yapmadan montajı kısa sürede tamamlıyor.