OASİS’TE BAYRAM ŞENLİĞİ VE BABALAR GÜNÜ ETKİNLİĞİ BİR ARADA!

‘Bayram eğlenceleri ile birlikte, Babalar Günü de bayram coşkusunda kutlanacak.’

Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi, ramazan ayının bitimi ile başlayacak olan Şeker Bayramı kapsamında, birbirinden eğlenceli aktiviteler gerçekleşecek. 17 Haziran 2018 Pazar günü kutlanacak olan Babalar Günü de, bayram aktiviteleri içerisinde, bayram coşkusu ile kutlanacak

Bayramın 2. günü olan, 16 Haziran 2018 Cumartesi günü, 16.00 – 18.00 saatleri arasında gerçekleşecek olan çocuk panayırı içerisinde, ‘Yoğurt yeme yarışması, halka geçirme yarışması, sandalye kapma oyunu, ve heykel oyunu’ gibi geçmişten günümüze kadar uzanan aktivitelerle, çocuklar eğlencenin doruklarına çıkacak.

Bayramın 3. günü olan 17 Haziran 2018 Pazar günü, ‘Babalar Günü’ kapsamında, 13.00 – 17.00 saatleri arasında, ‘Çocuğumun El İzi’ isimli anahtarlık yapımı atölyesi gerçekleşecek. Atölye içeriğinde çocuklar, kendi el izlerini basacakları ve isimlerini yazacakları anahtarlıkları babalarına hediye edecekler. Ayrıca; bayramın her iki günü de, palyaço, yüz boyama ve mickey-minnie mouse maskotları çocuklarla birlikte olacak. Bayram şenlikleri, 18.00 – 18.40 saatleri arasında yapılacak dans gösterileri ile son bulacak.

Bu keyifli aktivitelere tüm Bodrum halkı davetlidir.