NİKKİ BEACH RESORT & SPA BODRUM’UN ETKİLEYİCİ DOLUNAY MANZARASINDA UNUTULMAZ BİR PARTİ

0

Bodrum Yarımadası’nın en etkileyici panoramik manzarasına sahip Nikki Beach Resort & Spa Bodrum, Rooftop restoranın eşsiz dolunay manzarasında unutulmaz bir partiye imza atacak. Full Moon Party @Rooftop, 14 Eylül’de canlı DJ performansları ile büyüleyici bir ambiyansta gerçekleşecek.

Gün batımıyla başlayacak ve gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürecek olan partide DJ  Mert Yenidünya, DJ Gökhan Daldal ve DJ Adem Oral canlı performanslarıyla eğlencenin ritmini yükseltecek.

Nikki Beach Global Hakkında:

Girişimci Jack Penrod müzik, yemek, eğlence, moda, film ve sanat unsurlarını bir araya getirerek ilk lüks beach club konsepti Nikki Beach’i 1998’de dünyaya tanıttı. Bugün 20’inci yılını kutlayan Nikki Beach, 13 beach club, 5 otel ve resort, moda butikleri ve dergiyi de içeren bir yaşam tarzı birimi, özel etkinlikleri ve Nikki Cares adında kar amacı gütmeyen bir 501c3 hayır kurumu ile dünya çapında çok yönlü bir lüks yaşam tarzı ve ağırlama şirketine dönüştü.

Nikki Beach deneyimi yaşayabileceğiniz lokasyonlar: Miami Beach, Florida, ABD; Saint Tropez, Fransa; Saint Barth, Karayipler; Marbella, İspanya; Koh Samui, Tayland; Mallorca, İspanya; Ibiza, İspanya; Porto Heli, Yunanistan; Monte Carlo, Monaco; Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri; Bodrum, Türkiye; Versilia, İtalya; Barbados, Karayipler ve Costa Smeralda, İtalya.

Uluslararası Cannes Film Festivali boyunca Nikki Beach’in pop-up etkinlik alanı bulunmaktadır. Yaz boyunca isePorto Cervo, İtalya’da deniz kıyısında bir pop-up lounge konuklara hizmet vermektedir. Oteller ve Resortlar Grubu’nun; Koh Samui, Tayland; Porto Heli, Yunanistan; Bodrum, Türkiye ve Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri’nde tesisleri yer almaktadır.

www.nikkibeach.com

www.nikkibeachhotels.com

www.nikkibeachhotels.com/bodrum/

Facebook: www.facebook.com/ nikkibeachhotelbodrum

Twitter : @ NBRSbodrum

Instagram: @ nikkibeachhotelbodrum

 

Share.

Comments are closed.