NİKKİ BEACH RESORT & SPA BODRUM’DA YENİ SEZONA YENİLENEREK GİRİN

Bodrum’u deneyimlemek için en güzel zamanlar, Eylül ve Ekim ayları. Yeni sezona kendini yenileyerek girmek isteyenler, Nikki Beach Resort & Spa Bodrum’da ruhunu ve bedenini dinlendiriyor.

Bodrum Yarımadası’nın güneyinde kalan Torba bölgesi sahilinde Ege’nin en iyi manzarasına sahip Nikki Beach Resort & Spa Bodrum’un rooftop sonsuzluk havuzunda muheşem günbatımına karşı kokteylinizi yudumlayarak yeni sezona kendinizi hazırlayabilirsiniz. Dekorasyonunda öne çıkan beyazın her mevsim dinlendirici etkisi, güneşin tadını çıkaracağınız Beach Club havuzu, lezzetli mutfağı ve eşşiz manzarası ile büyüleyici bir atmosfere sahip olan otel, eğlence ve sükuneti harmanlıyor.

Nikki Beach  Resort &  Spa Bodrum’da geniş spa olanakları ve 24 saat hizmet veren Tone Gym spor merkezi ile misafirler kendini hep iyi hissediyor.  Nikki Spa, tüm duyuları harekete geçiren özel bakım deneyimleri vaat ediyor. Birçok masaj terapi seçeneğini lüks dokunuşlar eşliğinde sunan Nikki Spa’da, yaz sonrası güneşle haşır neşir olmuş cildiniz için özel olarak geliştirilmiş güneşin, havuzun ve denizin yıpratıcı etkilerini cildinizden arındıran bakım uygulamaları ile kendinizi çok iyi hissedeceksiniz.

Masajlar

Float Away- Kaçış (2 saat): Terapistlerin, konukların ihtiyaçlarını belirleyerek bakım deneyimini kişiye özel hale getirdiği seansta stres ve yorgunluğunuzu üzerinizden atıp beden ve ruhunuzu yenileyebilirsiniz.

Ocean and Earth (2 saat): “Deniz tuzu ve yağ ile vücut peelingi, deniz çamuru hamamı, sıcak taşlarla vücut ve baş masajı” şeklindeki aşamalardan oluşan masaj, hisleri canlandırmayı hedefliyor. Geleneksel hamamın temizleyici faydasını, mineralli deniz çamuru, grounding (vücuttan elektriği atmak için yalınayak toprakta yürümek) ve gerginliği azaltan sıcak taş masajıyla bir araya getiriyor.

Aegean Dream– Ege Rüyası (2 saat): Ciltteki pürüzleri giderici vücut peelingi, sağlıklı ve sıkı bir vücut elde etmek için masaj, parlaklık sağlayıcı yüz bakımı gibi aşamalardan oluşan bu rahatlatıcı uygulamada, tüm vücuda rahatlık, parlaklık ve ışıltı kazandırmak için en lüks ve besleyici krem ve yağlardan yararlanılıyor.

Nikki Beach Resort & Spa Bodrum, Rooftop Sunset Dining konseptiyle hazırlanan özel menüsünde dünya mutfağının yanı sıra, Ege Denizi’nin kıyı şeritlerinin etkileşiminden harmanlanan Ege Mutfağı’ndan özel lezzetleri de muhteşem panoramik manzara ve gün batımı eşliğinde sunuyor.

Nikki Beach Restaurant & Beach Club Bodrum

Nikki Beach, dünya çapında en önemli ağırlama ve eğlence konsepti olarak bilinen, geniş ve konforlu güneş yatakları, detaylarda farklılaşan servisi, eşsiz tatlardan oluşan menüsü ve iyi müziği ile misafirlerini şımartmaya devam ediyor. Nikki Beach Bodrum’un denize sıfır konumu, tekne sahipleri için tasarlanmış özel iskeleleri, mavinin tüm tonlarını görebileceğiniz tertemiz deniziyle kendinizi cennette hissedeceksiniz.

Nikki Beach Bodrum misafirlerine Beach Club, dış ve iç mekan restoran, havuz, havuz bar, sekizgen bar, VIP kabanalar, 2 katlı VIP teras, Nikki Beach lifestyle butik, konforlu şezlonglar ve bir VIP parti villası sunuyor. Masmavi deniz manzarasına nazır toplam yaklaşık 3000 metrekareye yayılan Nikki Beach Restaurant & Beach Club özel etkinliklerde 900 kişi, oturmalı olarak ise 600 kişiyi ağırlayabilecek şekilde tasarlandı.

Dünyanın en ünlü ve dinamik beach club konsepti olan ve müzik, yemek, eğlence, moda, film ve sanat elementlerini bir araya getiren Nikki Beach Bodrum’da, DJ performansları, premium şampanya servisleri, Nikki Beach’in deneyimli barmenlerinin hazırladığı özel ve yaratıcı kokteylleri, Bodrum’un en iddialı Sushi ustalarının hazırladığı lezzetli  Sushi’ler Nikki Beach’e uğramanız için adeta çağırıyor.