NİKKİ BEACH RESORT & SPA BODRUM’DA ‘FLAVORS OF REGİON’ AKŞAM YEMEĞİNDE YEREL LEZZETLERİ KEŞFEDİN

Bodrum Yarımadası’nın en etkileyici panoramik manzarasına sahip Torba Koyu’nda doğallığı ve lüksü birleştiren Nikki Beach Resort & Spa Bodrum, Bodrum’un eşsiz yerel lezzetleriyle sezon boyunca her Çarşamba düzenlediği ‘Flavors of Region’ konseptli akşam yemeklerinin finalini 11 Eylül Çarşamba günü yapıyor.

Özel menüleri ile eşsiz gastronomi deneyimi sunan Nikki Beach Resort & Spa Bodrum, Cafe Nikki’de ‘Flavors of Region’ konseptiyle hazırlanan akşam yemeklerinde, Ege Denizi’nin kıyı şeritlerinin etkileşiminden harmanlanan özel lezzetleri sıcak ve samimi bir ortamda sunuyor. Menüde Bodrum’un lezzetli deniz ürünleri ağırlıklı olmak üzere açık büfe, salatalar, özel mezeler ve tatlı seçenekleri yer alıyor.

Nikki Beach Resort & Spa Bodrum’un deneyimli Şefi Zekeriya Yıldırım’ın günlük taze olarak balıkçılardan seçtiği balık çeşitleri misafirlerin seçimine göre Nikki Beach Resort & Spa Bodrum’un deneyimli mutfak ekibi tarafından hazırlanıyor. Karides, ahtapot ve kalamar gibi sıcak başlangıçlar ve yerel içecekler ana menüye eşlik ediyor. Meze ve salatalarda kullanılan tüm sebzeler, bahçeden organik olarak temin ediliyor. Kullanılan zeytin yağı ise otel bahçesindeki asırlık zeytin ağaçlarının mahsulü.

11 Eylül 2019 tarihinde Nikki Beach Resort & Spa Bodrum, misafirlerini ‘Flavors of Region’da ağırlamak için bekliyor.

Rezervasyon için;

reservations.bodrum@nikkibeach.com

Tel: +90 252 211 27 00