NİKKİ BEACH RESORT & SPA BODRUM, 6 TEMMUZ’DA DÜNYACA ÜNLÜ WHİTE PARTY İLE 20. YILINI KUTLUYOR

Nikki Beach Bodrum’da 6 Temmuz’da gerçekleşecek White Party’de, kesintisiz eğlence, iyi müzik, lezzetli ikramlar ile unutulmaz bir gün yaşanacak.

Bundan tam 20 yıl önce “hayatı kutlama” mottosuyla Miami Beach Ocean Drive’da kurulan Nikki Beach, St Tropez, İbiza, Koh Samui, Dubai gibi lokasyonlardan sonra Bodrum Torba’da kaliteli eğlence arayanların ilk destinasyonu haline geldi. Nikki Beach yaşam tarzının özünde yer alan iyi müzikle, dünyanın her yerinde misafirlerine kesintisiz eğlenceyi sunuyor. Dünyada ilk White Party konseptini yaratan Nikki Beach, özgün eğlence anlayışı, bembeyaz dekoru, uluslararası mutfağı ile bu geceyi hafızalara işledi. Bu yıl 20.yılını kutlayacak olan Nikki Beach, Bodrum’da White Party ile Nikki Beach imzası taşıyan müzikleri, eğlenceleri, kokteylleri ve özel sürprizleri ile unutulmaz bir gün yaşatacak. Saat 12:00’de başlayacak ve akşam 21:00’e kadar gün boyu sürecek eğlenceler ve özel sürprizleriyle sizleri bekliyor.

Partinin açılışını Nikki Beach Bodrum’un Resident DJ’i  DJ Fatih Coşar,  progresif tekno olarak tanımladığı özgün müziğiyle yapacak. Partinin ritmi ise İtalyan house müziğin ikili bestecileri Jude & Frank’in latin esintileriyle işlenmiş müziğiyle yükselecek. Jude & Frank’in hemen ardından sahne alacak Dubai ve İbiza’da imza attığı şahane sahne performanslarıyla bilinen ve Brezilya müzik listelerindeki başarılarıyla göz dolduran DJ Darlyy, melodik deep house’u soulful beat ile buluşturduğu ritimleriyle dinleyenlerini dünya müziğine doğru yolcuğa çıkaracak. Dünyaca ünlü isimlerle aynı sahneyi paylaşan ve müziğe olan tutkusuyla tanınan Nikki Beach Bodrum’un Resident DJ’i  Mert Yenidünya ise müziğiyle unutulmaz anlar yaşatacak.

Nikki Beach’in master şeflerinin özel hazırlayacağı lezzetli yemekler, özel ikramlar ile damaklarda da bu kutlamayı yaşayacaksınız. Deneyimli mixolojistlerin elinden çıkan signature kokteyller ise eğlencenize parti boyunca eşlik edecek.

Dress Code: Beyaz & Bohem-Şık

Nikki Beach Global Hakkında:

Girişimci Jack Penrod müzik, yemek, eğlence, moda, film ve sanat unsurlarını bir araya getirerek ilk lüks beach club konsepti Nikki Beach’i 1998’de dünyaya tanıttı. Bugün 20’inci yılını kutlayan Nikki Beach, 14 beach club, 4 otel ve resort, moda butikleri ve dergiyi de içeren bir yaşam tarzı birimi, özel etkinlikleri ve Nikki Cares adında kar amacı gütmeyen bir 501c3 hayır kurumu ile dünya çapında çok yönlü bir lüks yaşam tarzı ve ağırlama şirketine dönüştü.

Nikki Beach deneyimi yaşayabileceğiniz lokasyonlar: Miami Beach, Florida, ABD; Saint Tropez, Fransa; Saint Barth, Karayipler; Marbella, İspanya; Koh Samui, Tayland; Mallorca, İspanya; Ibiza, İspanya; Porto Heli, Yunanistan; Monte Carlo, Monaco; Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri; Bodrum, Türkiye; Versilia, İtalya; Barbados, Karayipler ve Costa Smeralda, İtalya.

Yaz boyunca ise Porto Cervo, İtalya’da deniz kıyısında bir pop-up lounge konuklara hizmet vermektedir. Oteller ve Resortlar Grubu’nun; Koh Samui, Tayland; Porto Heli, Yunanistan; Bodrum, Türkiye ve Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri’nde tesisleri yer almaktadır.