MINDFUL MEETINGS BY MANDARIN ORIENTAL

Mandarin Oriental Hotel Group; sağlıklı yaşamın beş ana boyutuna dayanan (beslenme, hareket, sükûnet, bağlılık ve sağlık), yaratıcı çözümler ile toplantıları ve konferansları güçlendirmek ve enerjiyi yükseltmek için tasarladığı Mindful Meetings by Mandarin Oriental adlı dünya çapındaki yeni girişimci projesini tanıttı. 

“Mandarin Oriental, diğer otel markalarından daha fazla Forbes Beş-Yıldızlı Spa’ya sahip ve bu özelliğiyle dünya çapında sağlık alanında bir lider olarak ün kazandı. Mandarin Oriental Hotel Group’un Global Satış Başkan Yardımcısı, Emily Snyder, proje ile ilgili düşüncelerini “Toplantı mekanları ve içerikleri hakkında tecrübelerimizden faydalanarak ve bu konudaki uzmanlığımızı genişleterek katılımcılara başarıya ulaşabilmelerini sağlayacak, alışılmışın dışında ve gelişmiş bir ortam sunabiliriz.” sözleriyle özetliyor. “Bu proje ile amacımız, benzersiz bir teklif sunarak toplantı planlayıcılarını desteklemek, böylelikle tüm katılımcıların yenilenmiş, motive olmuş; yeni fikirler, bilgiler bulmaya ve yeni bağlantılar kurmaya hazır bir şekilde bu toplantılardan ayrılmalarını sağlamak.” diye ekliyor.

Sağlıklı yaşam ve wellness örnekleri arasında enerji verici sağlıklı menü seçenekleri, yoga seansları, rehber eşliğinde meditasyonlar, dijital sağlık, jet-lag ipuçları, masaj ve aktivite molaları, özel spa etkinlikleri, sağlık uzmanlarıyla söyleşiler ve grup egzersiz aktiviteleri yer alıyor. Tüm seçenekler, toplantı odasının içinde veya dışında gruplara özel şekillendirilebilir ve kullanılabilir hale getirilebilir.

Lansmanı kutlamak için, 6 Haziran-30 Eylül 2018 tarihleri arasında dünya çapındaki tüm Mandarin Oriental destinasyonlarında yapılan her yeni etkinlik veya grup rezervasyonu için ‘’Mindful Meeting Promosyon’’ kampanyasından faydalanmak mümkün. İlk toplantı talebinizde, ‘Mindful Meeting Promosyon ifadesini belirterek rezervasyon talebinde bulunanlar aşağıdaki avantajlardan birini seçebilirler:

  • Tüm katılımcılar için otele vardıklarında enerji verici hoş geldiniz içecek ikramları
  • Toplantı alanında katılımcılara meditasyon, yoga gibi 30 dakikalık rehberli sağlıklı yaşam aktivitesi*
  • Tüm katılımcıların odalarında onlara özel hazırlanan ve farkındalık üzerine tüyolar veren yönlendirme kartları