MİDTOWN ORKESTRASI BODRUM BELEDİYE MEYDANI’NDA 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI’NI KUTLUYOR

Midtown Alışveriş Merkezi tarafından hayata geçirilen ve bu yıl beşinci dönemine giren Midtown Orkestrası, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı özel bir konserle Bodrum Belediye Meydanı’nda kutlamaya hazırlanıyor. Midtown Alışveriş Merkezi 30 Ağustos Zafer Bayramı’na özel birçok sürpriz etkinliğe de imza atacak.

Bodrum’un en büyük alışveriş ve yaşam merkezi Midtown’ın bünyesinde kurulan Midtown Orkestrası, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda Bodrum Belediye Meydanı’nda müzikseverlere Klasik Müzik, Tango ve Marşlardan oluşan repertuarı ile keyifli bir konser sunmaya hazırlanıyor.

Midtown Orkestrası’nın 30 Ağustos Zafer Bayramı Konseri, Bodrum Belediyesi tarafından düzenlenen Fener Alayının ardından saat 21.30’da gerçekleşecek. Midtown Orkestrası, 30 Ağustos Zafer Bayramı ile özdeşleşmiş ‘İzmir Marşı’, ‘Gençlik Marşı’ ve ‘10.Yıl Marşı’ ile popüler şarkılardan oluşan bir repertuarla sahnede yer alacak. Midtown Orkestrası 30 Ağustos Zafer Bayramı Konseri repertuarında klasik müzik dinletilerinin yanı sıra klasikleşmiş Türk pop şarkıları ‘Ele Güne Karşı’, ‘Bodrum Bodrum’, ‘Yıldızların Altında’, ‘Halikarnas’, ’Sev Kardeşim’, ‘Kalbim Ege’de Kaldı’ gibi eserler Bodrum halkıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Midtown Orkestrası ayrıca 30 Ağustos günü saat 16:00’da da Midtown Alışveriş Merkezi’nde Havuzlu Alan’da 30 Ağustos Zafer Bayramı’na özel bir performans sergileyecek. 30 Ağustos gününe özel olarak Midtown Bandosu da hem bu özel performansa hem de Bodrum Belediyesi tarafından düzenlenen Fener Alayı’na eşlik edecek.