MİDTOWN ORKESTRASI 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI’NI BODRUM BELEDİYE MEYDANI’NDA KUTLADI

Midtown Alışveriş Merkezi bünyesinde kurulan   Midtown Orkestrası, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı gerçekleşen özel bir konserle Bodrum Belediye Meydanı’nda Bodrum halkıyla birlikte coşkuyla kutladı. 30 Ağustos Zafer Bayramı kapsamında Midtown Alışveriş Merkezi’nde birçok özel etkinlik gerçekleşti.

Bodrum’un en büyük alışveriş ve yaşam merkezi Midtown’ın bünyesinde kurulan Midtown Orkestrası, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda Bodrum Belediye Meydanı’nda Klasik Müzik, Tango ve Marşlardan oluşan repertuar ile sahne aldı.

Fener Alayı’nın ardından saat 21.30’da başlayan Midtown Orkestrası konserinde solistlerin seslendirdiği şarkılara dinleyenler de eşlik etti. Seslendirilen şarkılar arasında ‘Ele Güne Karşı’, ‘Bodrum Bodrum’, ‘Yıldızların Altında’, ‘Halikarnas’, ’Sev Kardeşim’, ‘Kalbim Ege’de Kaldı’ gibi isimli eserler yer aldı. Aynı zamanda Midtown Orkestrası’nın 30 Ağustos Zafer Bayramı ile özdeşleşmiş İzmir Marşı’, ‘Gençlik Marşı’ ve ‘10.Yıl Marş’ları dinleyiciler tarafından coşkuyla eşlik edilerek seslendirildi.

İki saat süren konseri yaklaşık bin kişi izledi.

Günboyu Midtown Alışveriş Merkezi’nde de 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlama coşkusu devam etti. Midtown Orkestrası 30 Ağustos Zafer Bayramı’na özel bir performansla ziyaretçileri müzik dinletisi sundu. Ayrıca; Midtown Alışveriş Merkezi’nde 30 Ağustos Gününe özel Midtown Bandosu, bir kutlama gösterisi gerçekleştirdi. Midtown Bandosu’nun gerçekleştirdiği özel performans ziyaretçilerden büyük beğeni topladı.