MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ’ndeki ilk parti seçkin isimleri buluşturdu

Gayrimenkul sektöründe 50 yıla dayanan ödünsüz kalite anlayışı ve nitelikli yaşam alanlarıyla yaşam markası haline gelen Mesa’nın Bodrum’un en özel koylarından birindehayata geçirdiği MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ, birbirinden ünlü isimlerin buluştuğu Saffet Emre Tonguç ve Serda Büyükkoyuncu işbirliği ile Best Men Production’ın ilk partisine ev sahipliği yaptı.

MESA tarafından yaklaşık 2 yıllık bir çalışma ile “en iyi”yi hayata geçirmek üzere tasarlanan MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ, Türkiye’nin en ünlü seyahat yazarı ve tur rehberi Saffet Emre Tonguç ve sanat tarihi yazarı Serda Büyükkoyuncu‘nun yeni işbirliği olan Best Men Production’ın partisine ev sahipliği yaptı. 14 Temmuz akşamı gerçekleşen parti, iş, sanat ve cemiyet dünyasının ünlü simalarını bir araya getirdi.

Parti, aralarında Fulya Nayman, Meral Yazıcı, Gamze Cizreli, Suna Apa, Sedefhan Oğuz, Leyla Alaton, Koray Malhan, Oya Germen, Billur Saatçi, Mustafa Beste Yurttaş, Nilgün Çarmıklı, Şebnem Dinçgör, Ayşe Tunç Tansı, Duriye ve Nejat Arseven’in de bulunduğu 100’ün üzerinde ünlü ismi buluşturdu. Konuklar, Avantgarde’ın benzersiz lezzetleri ve ünlü DJ Ogün Saka’nın performansıyla keyifli bir gece yaşadı.

Ayrıca Saffet Emre Tonguç ve Serda Büyükkoyuncu, instagram üzerinden kura ile belirlediği 8 şanslı takipçisini de MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ’nün muhteşem koyunda gerçekleşen bu seçkin partide ağırladı.

Serda Büyükkoyuncu ile dostluklarına değinen Saffet Emre Tonguç, “Saffet Emre Tonguç ve Serda Büyükkoyuncu olarak tecrübelerimizi, hayattan aldığımız keyfi hatta cümlelerimizi bir araya getiriyoruz. Kitap yazıyor, TV programları hazırlıyor, gazete ve dergilere içerik üretiyoruz. Yetmiyor dünyanın pek çok yerine tur organizasyonları yapıyoruz. Tanınmış markalarla işbirliklerimizi bu gezilere keyifle taşıyoruz.” diye konuştu.

Bu mükemmel dostluğun yeni meyvesi olan Best Men Production’ın, ilk partisini MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ’nde gerçekleştirdiklerinden dolayı büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Tonguç, şöyle konuştu:
“Serda ile çok sayıda ülke ve şehir gezdik, çok fazla yer gördük. Ancak tüm bu yerler içinde MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ’nün eşsiz sahili ve doğası kadar bize ilham veren başka bir yer olmadı. Özel koyu, doğası ile denizin mavisinin tabiatın yeşili ile buluştuğu gerçekten de çok özel bir dünya. Kendimizi burada evimizde gibi hissediyoruz. Bu yüzden Best Men Production’ın ilk partisinde sevdiklerimizi, dostlarımızı bu eşsiz ortamda ağırlamak istedik”

MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ:
Bodrum’un en özel koylarından birinde seçkin bir yaşam

Bulunduğu doğal coğrafya ile sınır gözetmeksizin bütünleşen, denize sıfır konumu ve konforun tasarıma dönüştüğü tüm ayrıntılarla Private Luxury bir yaşam konsepti sunan MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ projesi 3 farklı villa tipi, geniş terasları ve yemyeşil bahçeleriyle 6 farklı rezidans ünitesinden oluşuyor. 2+1’den 5+1’e kadar 210 rezidans, 5+1 ve 6+1 tiplerinde 50 villa ve butik bir oteli bulunan projenin dairelerinin büyüklükleri 118 ile 520 metrekare arasında değişiyor.

Çok özel koyu ile mavinin, yeşilin, denizin ve ormanın dinginliğini tüm yıl boyunca yaşamanın mümkün olabileceği BODRUM DEMİRBÜKÜ projesinde ulaşılabilecek en yüksek konfor ile teknoloji, kalite, hacim, yaşam ve sosyal olanaklar Mesa kalitesiyle sunuluyor.

MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ projesinde günün her anında yaşamı kolaylaştıran asistan hizmetleri, aktivite takvimi hazırlanması, restoran rezervasyonlarının yapılması, proje sakinlerine özel karadan ve denizden ulaşım hizmetleri ve sporlarını bir eğitmen eşliğinde yapmayı tercih edecek Mesa Bodrum Demirbükü sakinlerine proje kapsamında personal trainer hizmeti bulunuyor.

Projede çocukların hayal dünyasını beslemek, mutlu ve güvenle büyümelerini sağlamak için de her detay düşünüldü. Ağaç evler, parklar, uzman eğitmenler eşliğinde miniklerin keyifli zaman geçirebilecekleri çocuk kulübü gibi eğlence durakları, MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ’nün küçük ev sahiplerini bekliyor.

Bodrum Merkez’e 10 dk, Torba’ya 3 dk, Göltürkbükü’ne 8 dk ve Yalıkavak’a 15 dk mesafede yer alan MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ Milas-Bodrum Havaalanına ise sadece 35 dakika uzaklıkta ve Bodrum’un en büyük marinaları olan Yalıkavak Marina 13 deniz mili, D-Marin Turgutreis 19 deniz mili, Milta Bodrum Marina 30 deniz mili uzaklıkta yer alıyor.

Cennet Koyu’na komşu eşsiz bir konumdaki MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ, doğanın sükuneti ve denizin berrak sularıyla tüm huzur veren seslerin eşliğinde akustik bir vaat ediyor.