MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ Seçkin İsimleri Buluşturmaya Devam Ediyor

Gayrimenkul sektörünün ‘kalite’ ve ‘güven’ ile anılan köklü markası MESA’nın 50 yıla dayanan deneyimi ile 

Bodrum’un en özel koylarından birinde hayata geçirdiği MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ, Arda Sayıner’in kurucusu olduğu İstanbul Gentelmen’s Society’nin misafirlerinin ağırlandığı rafine deneyimlerle dolu bir akşama ev sahipliği yaptı.

MESA tarafından yaklaşık 2 yıllık bir çalışma ile “en iyi”yi hayata geçirmek üzere tasarlanan MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ, rafine zevklere sahip centilmenleri ve hanımefendilerini bir araya getiren İstanbul Gentelmen’s Society’nin “Nature in Style” etkinliğine ev sahipliği yaptı. 21 Temmuz akşamı gerçekleşen etkinlik, Dr. Ender Saraç, Gökçe Atuk, Dr. Efekan Coşkunseven, Neslihan Işık, Banu Altay, Nuri Develi gibi iş, sanat ve cemiyet dünyasının ünlü isimlerini bir araya getirdi.

MESA adına ev sahipliği yapan Yiğit Boysanoğlu “İmza projelerimiz arasına girecek MESA Bodrum Demirbükü ile “en iyi”ye hayat vermeyi amaçlayarak yola çıktık. Deniz ile iç içe bu özel projemizin tasarımının merkezinde konfor bulunuyor. Sadece tasarımıyla değil, sağladığı hizmetler ile de farkını bir kez daha ortaya koyan projemizde böyle seçkin bir geceye ev sahipliği yapmaktan ve birbirinden değerli konuklarımızı ağırlamaktan büyük keyif aldık” dedi.

Gurme lezzetlerle dolu bir akşam yemeği ve kumsal ateşine eşlik edecek DJ performansının sunulduğu gecede davetlilere ayrıca MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ projesi hakkında da detaylı bilgi verildi. İstanbul Gentelmen’s Society’nin kurucusu Arda Sayıner geceye ilişkin “Gusto sahibi, detaylarla fark yaratan, yarışı kendisiyle olan ve kendisine değer veren erkeklerin buluşma noktası İstanbul Gentelmen’s Society’nin Bodrum’un en özel koylarından birinde yer alan MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ ev sahipliğinde gerçekleştirdiği Nature In Style etkinliğinde Bodrum’un en seçkin beyefendileri ve hanımefendilerini Bodrum’un en seçkin villa projesinde bir araya getirdik. Bu yazın Bodrum’daki en konsept buluşmasına imza attık” değerlendirmesinde bulundu.

MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ:
Bodrum’un en özel koylarından birinde seçkin bir yaşam

Bulunduğu doğal coğrafya ile sınır gözetmeksizin bütünleşen, denize sıfır konumu ve konforun tasarıma dönüştüğü tüm ayrıntılarla Private Luxury bir yaşam konsepti sunan MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ projesi 3 farklı villa tipi, geniş terasları ve yemyeşil bahçeleriyle 6 farklı rezidans ünitesinden oluşuyor. 2+1’den 5+1’e kadar 210 rezidans, 5+1 ve 6+1 tiplerinde 50 villa ve butik bir oteli bulunan projenin dairelerinin büyüklükleri 118 ile 520 metrekare arasında değişiyor.

Çok özel koyu ile mavinin, yeşilin, denizin ve ormanın dinginliğini tüm yıl boyunca yaşamanın mümkün olabileceği MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ projesinde ulaşılabilecek en yüksek konfor ile teknoloji, kalite, hacim, yaşam ve sosyal olanaklar Mesa kalitesiyle sunuluyor.

MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ projesinde günün her anında yaşamı kolaylaştıran asistan hizmetleri, aktivite takvimi hazırlanması, restoran rezervasyonlarının yapılması, proje sakinlerine özel karadan ve denizden ulaşım hizmetleri ve sporlarını bir eğitmen eşliğinde yapmayı tercih edecek MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ sakinlerine proje kapsamında personal trainer hizmeti bulunuyor.

Projede çocukların hayal dünyasını beslemek, mutlu ve güvenle büyümelerini sağlamak için de her detay düşünüldü. Ağaç evler, parklar, uzman eğitmenler eşliğinde miniklerin keyifli zaman geçirebilecekleri çocuk kulübü gibi eğlence durakları, MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ’nün küçük ev sahiplerini bekliyor.

Bodrum Merkez’e 10 dk, Torba’ya 3 dk, Göltürkbükü’ne 8 dk ve Yalıkavak’a 15 dk mesafede yer alan MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ Milas-Bodrum Havaalanına ise sadece 35 dakika uzaklıkta ve Bodrum’un en büyük marinaları olan Yalıkavak Marina 13 deniz mili, D-Marin Turgutreis 19 deniz mili, Milta Bodrum Marina 30 deniz mili uzaklıkta yer alıyor.

Cennet Koyu’na komşu eşsiz bir konumdaki MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ, doğanın sükuneti ve denizin berrak sularıyla tüm huzur veren seslerin eşliğinde akustik bir vaat ediyor.