MASALSI DESTINASYON DÜĞÜNLERININ PARLAYAN YILDIZI CARESSE BODRUM, HAYALLERI GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRÜYOR

Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum, büyülü  atmosferi ile hayal edilen sonbahar düğünleri için eşsiz bir seçim olarak yer alıyor

Bodrum ve Bitez koyu arasında bulunan Asarlık Mevkii’nin en sakin ve gizli noktasında konumlanan uluslararası otel zinciri Marriott International’ın, The Luxury Collection bünyesinde yer alan Bodrum’daki ilk resort oteli Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum, muhteşem destinasyon düğünlerine sonbahar aylarında yeniden ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Sonbahar aylarında da en özel ve niche düğün ve günlerin gözde adresi olan Caresse Bodrum, denizin hemen yanı başında yerelden evrensele uzanan gastronomi keşifleri, mimarisi, dekorasyonu ve Bodrum’a  damgasını vuran Buddha-Bar Beach’i ile bölgenin sade lüks sunan en zarif otellerinden biri olarak yer alıyor.

2021 Bahar ve Yaz sezonu için de şimdiden uluslararası ve Türk düğün gruplarından yoğun ilgi gören Caresse Bodrum, imza ambiyansı ile unutulmaz bir düğün deneyimi vaat ediyor.

Tarihi Bodrum romantizminin çağdaş lüksle buluştuğu Caresse Bodrum, uluslararası otel zinciri Marriott International’ın, Luxury Collection deneyimi ve profesyonelliğinin sade ve şık dizaynı, düğün ile ilgili hayal edilen dekorasyona yönelik her şeyin gerçekleştirilmesine olanak sağlıyor. Üst düzeyde sunulan teknolojik altyapı ile arzu edilen her türlü destek veriliyor. Sizler düğününüzün heyecanını yaşarken, Caresse Bodrum gelen davetlilerinizin memnuniyeti konusunda en özel şekilde ilgileniyor. Sabah saatlerinden itibaren profesyonel ekipler tarafından planlanan detaylar ile kusursuz bir düğüne imza atılıyor.

Condé Nast Traveler Okuyucuların Tercihi Ödülleri kazananları içerisinde; 2016 ve 2017 yıllarında art arda Avrupa’nın En İyi Resort Oteli Ödülü’nün sahibi olan ve 2019 yılında da Avrupa’nın en iyi otelleri arasında yer alarak ilk 20’ye giren Caresse Bodrum bu yaz  Bodrum tutkunlarının en gözde güvenilir adresi oldu. Caresse Bodrum, premium oda servis ve hizmetleri, kendine ait plajı, kişiye özel kullanım fırsatı yaratan misafir ve gruplarına ait özel iskeleleri, kısa ve uzun dönem özel havuzlu villa, rezidans, otel oda ve tekne kiralama opsiyonları ile fark yarattı. Özel servis ve bağlama imkanları ile tekne ve yatların uğrak noktası da olan Caresse Bodrum, sevdikleri ile izole bir tatil geçirmek isteyen misafirlerini büyüleyici güzellikteki ortamında ağırlamanın yanı sıra tekneleri ile özel koylarda da ağırladı.

Caresse Bodrum, uluslararası otel zinciri Marriott International’ın da bir üyesi olarak zincirlerinin aldığı bir çok sosyal izolasyon ek önlemlerini de içeren ayrıcalıkları ile misafirlerinin sağlığını ve güvencesini her zaman önde tutmaya devam ediyor.