MANDARIN ORIENTAL, BODRUM’DA RÜYA GİBİ BİR BALAYI DENEYİMİNE DAVETLİSİNİZ

Bodrum Yarımadası’nın en büyüleyici koylarından biri olan Cennet Koyu’nda yer alan Mandarin Oriental, Bodrum’da masmavi gökyüzünün seyrinde, zeytin ağaçlarının dinginliğiyle dalgaların huzurlu sesi eşliğinde hayatınızın yeni dönemine mükemmel bir başlangıç yapmak ister misiniz? Mandarin Oriental, Bodrum, Ege Denizi’nin tüm romantizmini ve huzurunu taşıyan size özel plajları ve balayı süitleriyle ömrünüz boyunca unutamayacağınız bir balayı vadediyor.

Ege’nin incisi Bodrum’da 2014 yılından bu yana hizmet veren Mandarin Oriental, Bodrum yeni evli çiftler için hazırlanan lüks deneyimi ve romantizmi kusursuz bir şekilde harmanlayan özel balayı paketiyle unutulmayacak bir balayı deneyimi sunuyor. 1 Nisan-31 Mayıs ile 1 Eylül-31 Ekim 2019 tarihleri arasında geçerli minimum dört gece konaklamalı balayı paketinde Sofra Restaurant’ta günlük kahvaltı servisi, özel yat ile gün batımı gezisi ve herhangi bir restoranda, kendi süitlerinde ya da tercihe göre plajda şampanya veya premium şarap eşliğinde yeni evli çiftler romantik akşam yemeklerinin tadını çıkarabilir. Balayı paketinin bir diğer cezbedici teklifi ise Mercedes-Benz E-Class araç eşliğinde hava alanı transferi ve VIP karşılama hizmetiyle hayatınızın en önemli tatilini lüks ve konforlu bir keyif şölenine dönüştürüyor.

Tüm düğün yorgunluğunu geride bıraktıracak dört dörtlük bir hizmet daha bu balayı paketinin içinde yer alıyor. Balayı çiftleri için özel hazırlanan Spa Günü; Oriental Essence, Aroma Therapy, Eastern Therapeutic arasından seçilen 80 dakikalık masaj keyfi; Spa Cabana’da gerçekleşen 5 Element çift danışmanlığı ve yeni evlilere özel Perfect Partners hediye paketiyle şehir hayatından uzaklaşarak eşinizle birlikte kendinizi Ege’nin doğal güzelliğine bırakmanızı sağlıyor.

2018’de hizmet vermeye başlayan eşsiz balayı süiti Begonvil Suit, Mandarin Oriental, Bodrum’un en uç noktasında sessiz ve izole bir konumda yer alıyor. 95 m2 büyüklüğündeki tek odalı, deniz manzaralı bu süitin kendine özel bir de havuzu bulunuyor.

Mandarin Oriental, Bodrum’da geçirilecek unutulmaz bir balayı hakkında daha detaylı bilgi almak ve paketleri öğrenmek için +90 252 311 28 88 telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Mandarin Oriental, Bodrum hakkında

Mandarin Oriental, Bodrum; Bodrum Yarımadası’nın kuzeyinde yer alan Cennet Koyu’nda, Ege Denizi’ni panoramik olarak gören denize sıfır 60 hektar arazi üzerinde konumlanıyor. Otel yüz yıllık zeytin ve çam ağaçlarıyla çevrili yemyeşil bir yamaç üzerine farklı seviyelerde inşa edilmiş yapılarıyla bölgedeki en geniş konaklama alanına sahip olup, tamamı teras veya balkona, belirli bir kısmı ise özel bahçe ve sonsuzluk havuzuna sahip oda, apartman dairesi, süit ve villa olmak üzere toplam 136 det konaklama ünitesinden oluşmaktadır. Yenilikçi ve gastronomik mutfağın sergilendiği dokuz adet restoran ve bara ek olarak, 2.700 m2 üzerine kurulmuş Spa merkezi, grubun ödüllü Spa konseptini Mandarin Oriental’a özgü holistik imza bakımları ve sağlıklı yaşam merkeziyle birlikte sunmakta. Ayrıca çeşitli etkinlikler için uyarlanmış etkinlik alanları, iki adet kum plajı ve geniş bir alana yayılmış dinlence imkanlarıyla resort, stili ve kişiselleştirilmiş lüksü bir araya getirerek dinlenmek isteyen gezginler için kusursuz bir kaçış noktası haline gelmiştir.