MANDARIN ORIENTAL, BODRUM’DA ‘BODRUM LEZZETLERİ’ PAKETİ İLE KEYİFLİ BİR BAYRAM TATİLİ DENEYİMİ

Bodrum Yarımadası koylarının en büyüleyicisi Cennet Koyu’nda yer alan Mandarin Oriental, Bodrum bu bayramda size ve ailenize ‘Bodrum Lezzetleri’ konseptli konaklama paketiyle hafızalarda yer edecek bir tatil deneyimi sunuyor. Mandarin Oriental, Bodrum’un her zevke hitap eden oda, suit, daire ve villa seçeneklerinin yanı sıra, bu sezon sayısı artan butler ekibinin sunduğu titiz servisle misafirler, bayram tatilini unutulmaz bir deneyime dönüştürüyor.

Konuk odası, daire, süit ve villaların dışında, ilk defa bu sezon hizmet vermeye başlayan Begonvil ve Royal Süit seçenekleriyle de otelin en gözden uzak noktasında oldukça sessiz bir konumda Ege Denizi’ne karşı huzurlu bir tatil geçirmek mümkün. Hem yedi odalı bir villaya hem de yedi odalı bir süite sahip bölgedeki rakipsiz seçeneklerle, bayram boyunca kalabalık aileniz veya size eşlik eden arkadaş grubunuzla eğlenceli bir tatilin kapılarını aralayabilirsiniz.

‘Bodrum Lezzetleri’ konseptinde yer alan enfes akşam yemekleri opsiyonuyla zenginleşen gastronomi odaklı bir tatil deneyiminin yanı sıra, heyecan tutkunları için kurgulanmış heyecan verici spor seçeneklerinden ve 2016 World Luxury Spa & Restaurant ödülleri SPA kategorisinde ödül alan ‘The Spa at Mandarin Oriental, Bodrum’ sağlıklı yaşam merkezinden de yararlanabilir, ayrıca tüm oda kategorileri için butler servisiyle bu pakette sunulan ayrıcalıkları keşfedebilirsiniz.

Bodrum Lezzetleri paketine dahil olan hizmetler:

  • İki yetişkin için lüks oda, süit veya daire;
  • İki yetişkin için Sofra restoranda her gün kahvaltı;
  • İki yetişkin için Cennet Koyu’nun derin mavisi eşliğinde lezzet tutkunlarını ağırlayan İtalyan restoranı Assaggio veya geleneksel Türk deniz mutfağı lezzetlerini modern bir stille sunan Bodrum Balıkçısı‘nda alkolsüz içkiler dahil her gün üç çeşit akşam yemeği

veya Salı akşamları canlı müzik eşliğinde Blue Beach’te yapılacak Barbekü’de Türk usulü kebap ve mezelerden oluşan akşam yemeği

Bu bayramda, Mandarin Oriental, Bodrum minik misafirleri de unutmuyor. Çocuk gelişim programlarında bir dünya markası olan ve 1976’dan bu yana 50’nin üzerinde ülkede hizmet veren ‘Gymboree Play&Music’ kapsamında, minik misafirlere yönelik güven ve yaratıcılığı teşvik eden eğitici ve eğlence aktiviteler sunuluyor. Otel müşterileri ve residence sakinlerinin 0-12 yaş arası çocukları için, konusunda uzman ve tecrübeli Gymboree ekibinin işleteceği Kids Club aktiviteleriyle bayram tatili daha da keyifli bir hale geliyor.

14-17 Haziran tarihleri arasında konaklamalarda geçerli olan ‘Bodrum Lezzetleri’ paketinde iki kişilik oda fiyatı gecelik 965 Euro’dan başlarken, aynı odada kalan 7-12 yaş arasındaki çocuklar için ortalama 80 Euro ek ücret uygulanıyor.