MANDARIN ORIENTAL, BODRUM ROMANTİK ATMOSFERİ VE AYRICALIKLI HİZMETLERİYLE HAYATINIZIN EN MUTLU GÜNÜNE EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR

Bodrum Yarımadası’nın en eşsiz koylarından Cennet Koyu’nda yer alan Mandarin Oriental, Bodrum; sunduğu kişiselleştirilmiş düğün seçenekleriyle hayatlarınızı birleştireceğiniz günü      sonsuza dek hatırlayacağınız bir deneyime dönüştürmeye davet ediyor.

Ege Rivierası’nın muhteşem doğasının ferahlatıcı atmosferinde zarif çiçek aranjmanlarından       dünyaca ünlü spa ve güzellik hizmetlerine, seçkin lezzetlerden oluşan menü alternatiflerinden lüks tekne seçeneklerine kadar akla gelebilecek her detay tecrübeli düğün uzmanları tarafından titizlikle organize ediliyor.

Mandarin Oriental, Bodrum’un hem çimden hem de zeytin ağaçlarından oluşan yeşil bir alana ve muazzam bir sahile sahip 600 kişiye kadar misafir ağırlama kapasitesiyle beach club doğallığın ve lüksün bir araya geldiği bir ortam sunarken, çiçeklerle donatılmış ve panoramik deniz manzarasına sahip ASSAGGIO ile yıldızların altında ya da büyüleyici manzarası ve doğal dokusuyla JAZZ BAR’ın sıcak ve samimi ortamında sevdiklerinizin arasında “Evet!” demenin ayrıcalığı paha biçilemez hatıraları da beraberinde getirecek.

Mandarin Oriental, Bodrum’un içerisinde çok cazip tekliflerin olduğu iki adet düğün paketi de mevcut. İçerisinde lüks balayı suiti, özel şef tarafından hazırlanmış düğün pastası, balayı kahvaltısı, size gün boyunca eşlik edecek olan düğün koordinatörü gibi imkanları sunan Mediterranean paketi sizi eşsiz bir deneyime çağırırken; Paradise Bay Düğün Paketi ise executive şefin hazırladığı çiftlere özel menü, şarap eşliğinde öğle yemeği, Ege Denizi manzarasına karşı şampanya ile balayı kahvaltısı ve daha birçok ekstra hizmetlerle yeni evil çiftleri daha da şımartıyor. Düğün paketleriyle ilgili fiyat ve daha fazla bilgi için +90 252 311 28 88  üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Masal tadında romantik bir düğün seremonisi için en uygun seçenekleriyle Mandarin Oriental, Bodrum birlikte bir hayata ilk adımı atmak için kusursuz bir atmosfer imkanı sunuyor.