LİPTON İYİLİK SERİSİ İLE GÜN ANINDA GÜZEL!

Lipton İyilik Serisi heyecan verici ve lezzet dolu bitki ve meyve karışımları Lipton Daily Defense, Time to Relax, After Dinner ve Bedtime Bliss ile gününü anında güzel yapacak birbirinden lezzetli çözümler sunuyor.

Tüm dünyada çay tutkunlarının aradığı özel lezzetleri sunan Lipton, bitkilerin, meyvelerin ve yeşil çayın iyiliğini keşfetmek isteyenleri Lipton İyilik Serisi ile tanışmaya çağırıyor. Bitkilerin iyiliğini birbirinden lezzetli ve heyecan verici dört çeşidinde bir araya getiren Lipton İyilik Serisi, günün başından sonuna kadar farklı ihtiyaçlara yönelik alternatif ve lezzetli karışımlar sunuyor.

Lipton Daily Defense (Güne Başla) yeni ve yoğun bir güne hazırlanırken zerdeçalın iyiliği, zencefilin keskin tadı ve ekinezyanın çiçeksi kokusunu C vitaminiyle buluşturuyor; güne güçlü bir başlangıç yapmak isteyenlere bitkilerin gücüyle destek veriyor. Yumuşacık papatya, huzuru temsil eden lavanta, büyüleyici tarçını birleştiren Lipton Time to Relax (Rahatlama Zamanı), herkesi bir kupa dolusu huzur ile yavaşlayıp rahatlamaya ve hayatı fark etmeye davet ediyor. Lipton After Dinner (Yemek Sonrası) içindeki zencefille birleşen, ferahlatan nane ve rahatlatıcı etkisiyle rezene ile öğünlerin ardından daha hafif hissetmeye yardımcı oluyor. Portakal kabuğunun dinlendirici kokusu, papatyanın yumuşacık tadı ve nanenin ferahlığı ile Lipton Bedtime Bliss (Uykudan Önce), rüyalara girecek lezzetiyle uykuya hazırlıyor. 

Lipton İyilik Serisi, doğa dostu olan geri dönüştürülebilir karton kutu ve zarflarının içinde yer alan bitkisel hammaddelerle üretilen ve doğada çözünebilen çay piramitleriyle raflarda yerini alıyor.